Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0007
Son Kullanma Tarihi: 05/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 175,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 175,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Olimp Vitamin Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

Olimp Vitamin Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Vitamin ve Minerallerden kapsül formda dizayn edilmiş multi-vitamin ürünüdür. Olimp Vita-Mineral günlük hayatımızda besinlerden alamadığımız Vitamin ve Mineralleri daha kolay bir şekilde almamıza yardımcı olabilecek bir formül ile üretilmiştir.

Olimp vita-mineral multiple sport nedir?

Vita-Min Multi Sport® Mega Caps® / Mega Capsules® Yeni formülü ile, diğerlerinin yanı sıra yenilikçi yeni nesil PureWay-C® C vitamini ile birlikte özel özler içeren vitaminlerin (Vita-Plex Sport®) kompleks bir kombinasyonudur. (HEPA-PROST DETOX) uygun karaciğer ve prostat işlevlerini destekler.

Setteki ikinci kapsül (Chela-Min Sport®), ALBION®'dan amino asit şelatları şeklinde oldukça asimile edilebilir, en kaliteli mineraller içerir. Her iki kompleks Vita-Plex Sport® ve Chela-min Sport®, yoğun fiziksel aktivite yapan kişiler için gerekli besinsel mikro-maddeler için temel talebin karşılanmasına yardımcı olur.

Olimp vitamin ne işe yarar?

Bir sporcunun vücudu için gıda, yapı malzemesi (proteinler) ve enerji (karbonhidratlar ve yağlar) için ilk kaynaktır. Bununla birlikte, bu üç grubun yanı sıra, gıdalarda çok daha fazla besinsel mikro-madde vardır: vitaminler, mineraller ve vitamin benzeri maddeler, tüm hayati süreçlerin, özellikle vücudun fiziksel olarak adaptasyonuyla ilgili olanlar için küçük miktarlarda gereklidir.

Minerallerin şelasyonu, metal elementlerin zayıf organik asitlerle, örneğin sindirim sisteminden elementlerin uygun şekilde emilmesini ve bunları kullanan hayati fonksiyonlara dağılımını sağlayan amino asitlerle bağlanması için çok önemli bir işlemdir. Basit inorganik bileşiklerden elde edilen mineraller etkili bir şekilde aşılamaz ve aynı zamanda tüketilen gıdalardan gelen maddelerle şelat oluşturabilecekleri ölçüde emilirler.

Bunun ışığında, Chela-Min Sport® formülü, önde gelen Amerikan şirketi'Albion' tarafından üretilen ve çok yüksek asimile edilebilirlik gösteren amino asit şelatları şeklinde mineral maddeler kullanır.

Olimp vitamin multiple sport 60 caps Özellikleri
  • Zengin vitamin ve mineral içeriği bulundurur.
  • Spor yapan kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. 
Olimp vita-mineral Nasıl Kullanılır?

Olimp vitamin kullanımı vitamin ve mineral olmak üzere sabahları birer kapsül olarak tavsiye edilmektedir. Olimp vita-mineral multiple sport yorumlar ve ürünün içeriği dikkate alındığında sabah vitamin, akşam mineral olmak üzere de kullanıldığı paylaşılmaktadır.

Olimp vitamin multiple sport 60 kapsül Fiyat

İnternet ortamında Olimp Sport Nutrition Vitamin Mineral Multiple Sport 60 Kapsül satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp vita min multiple sport olimp vita min multiple sport besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar