Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0007
Son Kullanma Tarihi: 07/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 210,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 210,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül


Olimp Vitamin Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Vitamin ve Minerallerden kapsül formda dizayn edilmiş multi-vitamin ürünüdür.

Olimp Vita-Mineral günlük hayatımızda besinlerden alamadığımız Vitamin ve Mineralleri daha kolay bir şekilde almamıza yardımcı olabilecek bir formül ile üretilmiştir.

Vita-Min Multi Sport® Mega Caps® / Mega Capsules® Yeni formülü ile, diğerlerinin yanı sıra yenilikçi yeni nesil PureWay-C® C vitamini ile birlikte özel özler içeren vitaminlerin (Vita-Plex Sport®) kompleks bir kombinasyonudur. (HEPA-PROST DETOX) uygun karaciğer ve prostat işlevlerini destekler.

Setteki ikinci kapsül (Chela-Min Sport®), ALBION®'dan amino asit şelatları şeklinde oldukça asimile edilebilir, en kaliteli mineraller içerir. Her iki kompleks Vita-Plex Sport® ve Chela-min Sport®, yoğun fiziksel aktivite yapan kişiler için gerekli besinsel mikro-maddeler için temel talebin karşılanmasına yardımcı olur.

Olimp vitamin multiple sport 60 caps Özellikleri

 • Zengin vitamin ve mineral içeriği bulundurur,
 • Spor yapan kişiler için özel olarak formüle edilmiştir,
 • 30 servis,
 • 60 Kapsül.

  Olimp vita-mineral Nasıl Kullanılır?

  Olimp vitamin kullanımı vitamin ve mineral olmak üzere sabahları birer kapsül olarak tavsiye edilmektedir. Olimp vita-mineral multiple sport yorumlar ve ürünün içeriği dikkate alındığında sabah vitamin, akşam mineral olmak üzere de kullanıldığı paylaşılmaktadır.

  Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Fiyat
  Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Olimp Sport Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Olimp Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Olimp Sport Nutrition Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Besin Bilgisi
  Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Özellikleri Nelerdir
  Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Neleri İçermez
  Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Nasıl Kullanılır