Olimp Vita-Min Multiple Sport (OLVT60c)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 50
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2020

  • Havale %5 İndirim

    61,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 zengin vitamin ve mineral içeriğinin yanında bitkisel (yeşil çay özü vb.) desteklerle formüle edilmiş supplement ürünüdür.

Ürün içeriğindeki;
Vitamin ve mineraller antrenman performansını destekler.
Turunçgil bioflavonoidleri serbest radikalleri bertaraf ederek içerikteki C vitamininin antioksidan etkisini daha da artırır.
Yeşil çay polifenolleri hem antioksidandır hem de metobolizmayı hızlandırır, yağ yakımını destekler.
Enginardan gelen cynarina karaciğer fonksiyonları olumlu etkiler.
Kabak ve ısırgan özünden gelen polifenoller ve fitosteroller, vücudun fiziksel aktiviteye uyumunda etkili olarak hormonel sistemi destekler.
Alpha-linoik asit (ALA), karaciğer fonksiyonlarını destekler, bu ise kas hücrelerine enerji içeriklerinin emilimi açısından önemlidir.
Kara biberden gelen piperine bütün besinlerin emilimini ve sindirimini destekler. Buna ürün içeriğindeki aktif içeriklerde dahildir.
Vitaminlerin, doğal antioksidanların ve diğer doğal karışım şeklindeki ikincil bitki bileşenlerinin kompleks karışımıdır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül günlük ihtiyaca göre tüm supplement ürünlerle beraber kullanımı mümkündür.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Özellikle kalıcı hastalığı veya düzenli bir ilaç kullanımını gerektirecek durumlar varsa sporcu vitaminleri kullanmadan önce eczacınıza, diyetisyeninize veya doktorunuza danışın.

Sporcu vitaminlerine aşırı duyarlılık durumunuz söz konusu ise, kullanmayınız. Eğer sıklıkla alerjik reaksiyon geçiriyorsanız bu maddeyi kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Sporcu vitaminleri sindirilirken karaciğer fonksiyonları tehlikeye atabileceğinden karaciğer rahatsızlığı olan hastalarda ciddi lezyonlara neden olabilir. Hassas bireylerde bu ürünlerin kullanımı mide bozulması, flatülans ve steatore görülebilir.

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Satın Al

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
1 Kapsül Mineral ve 1 Kapsül Vitamini Ana Öğünden Sonra Alınız.

Servis = 2 Kapsül

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Olimp Vita-Mineral"?
> Aktif insanlar için dizayn edilmiş vitamin ve mineral kompleksidir.

> Piyasadaki en güçlü ve benzersiz formül!

> Mega Caps® şeklindedir.

> Mineral tabletler yüksek etkinlik için Albion® şelatlı mineral tabletlerdir.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.