• Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül

Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0013
  • Son K. Tarihi: 02-2020
  • 135,00 TL
      Havale ile: 128,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül 

Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül steroidal saponinler, glikozitler, alkaloidler ve biyoflavonoidler bakımından zengin bir bitki olan tribulus terrestris ile formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Tribusteron ™ 90 toz halinde sulu puncturevine özü (Tribulus terrestris L.) içerir. Tribulus terrestris vücut, kas tonusu ve enerji seviyelerini korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda solunum sisteminin sağlığının korunmasına yardımcı olur, ağrıya karşı direnci destekler ve cinsel istek ve cinsel kapasiteyi artırır.

Ürün sulu Tribulus özü içerir. Ekstrakt, özellikle fiziksel ve zihinsel yorgunlukla mücadele eden bir tonik ve metabolik destek eylemine sahiptir. Dahası, bu özüt ayrıca idrar yolunun düzenli çalışmasına da katkıda bulunur. Ürün fiziksel olarak aktif ve sporcu erkekler için bir tonik olarak belirtilmiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül Tribulus içerikli gıda takviyelerinin kullanımı kan şekerini düşürebileceğinden diabet hastalarının doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Ameliyat olmadan en az 2 hafta önce ürün kullanımı bırakılmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 17 yaşından küçük çocukların kullanımına uygun değildir. Olimp Tribusteron gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için kullanılmaz.

Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül Satın Al

Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Tribusteron 90 120 Kapsül ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Her Gün:Kahvaltıdan Önce: 1-2 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Gücü artırmak


> Dayanıklılık artırmak


> Kas kazanımlarını hızlandırmaya destek olur


> Enerjiyi ve Libidoyu artırmaya destek olur

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler