Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül (OLMPTRM)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 100
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2021

  • Havale %5 İndirim

    132,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Olimp Sport Nutrition tarafından tasarlanan Thermo Speed Extreme, Tyrosine, synephrine, la caffeine ve diğerleri gibi aktif termojenik maddelerden oluşan yağ yakımına destek olması için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Thermo Speed Extreme, vücudunuzdaki yağ seviyelerini kritik ölçüde azaltmanıza ve yağsız kas kütlesi geliştirmenize yardımcı olur.Termojenez, vücudunuzda meydana gelen doğal bir yağ yakma işlemidir. Termojenik maddeler, vücudunuzun daha yağsız kas kütlesi üretmesini sağlayan protein sentezini uyararak anabolik etkilere de sahiptir. Thermo Speed Extreme, yağsız kas kütlesi geliştirmeye ve kilolarını azaltmaya çalışan sporcular için tasarlanmış yağ yakıcıdır. Thermo Speed Extreme ayrıca yağ rezervlerinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Thermo Speed® Extreme Mega Caps® / Mega Capsules®, termojenezi uyaran en aktif besin maddelerinin bilimsel olarak geliştirilmiş kompleks bileşimleridir: guarane ekstresi, tirozin, kafein ve yeşil çay ekstresi. Buna ek olarak, acı portakal özü yağsızlığı azaltmaya yardımcı olarak yağsız kas kütlesini geliştirmeye yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Yağ yakımı diyetlerinde CLA lar ile birlikte kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaşının altındaki çocuklar ve hamile kadınların kullanması tavsiye edilmez. Geç saatte alındığında uykusuzluk yapabilir. Tavsiye edilen kullanımınına uyunuz. Baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, kalp çarpıntısı veya nefes darlığı yaşarsanız, kullanmayı bırakın. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Satın Al

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem de de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz
Not: MythPower ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.


Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Kapsül
Akşam Yemek Öncesi: 1 Kapsül

Servis = 2 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Olimp Thermo Speed Xtreme"?
> 1000 mg Tirozin


> 500 mg Yeşil çay ekstresi


> 334 mg Turunç ekstresi


> 160 mg Kafein

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.