Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0017
Son Kullanma Tarihi: 08/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 229,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 229,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 3

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Tirozin, Yeşil çay ekstresi, Turunç ekstresi, Guarana ekstresi, Karabiber ekstresi ve kafein içeren özel bir formüle sahiptir.

Her diyet ürünleri üreticisi, ürün yelpazesinde etkili bir termojenik preparata sahip olması gerektiği düşüncesinden yola çıkan Olimp uzmanları ürün gamında bulunan bu eksikliği gidermek için thermo speed xtreme’yi üreterek siz tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Thermo speed extreme olimp Özellikleri

 • 1000 mg Tirozin,
 • 500 mg Yeşil çay ekstresi,
 • 334 mg Turunç ekstresi,
 • 80 mg Guarana ekstresi,
 • 5 mg Karabiber ekstresi,
 • 160 mg Kafein,
 • 120 Kapsül.

  Olimp thermo speed xtreme Nasıl Kullanılır?

  Olimp Thermo Speed Xtreme her gün kahvaltı ve akşam yemeğin den önce birer kapsül olarak tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen günlük alım miktarını aşmanız tavsiye edilmemektedir.

  Olimp thermo speed xtreme bodyforum gibi forum sitelerinde yapılan kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünü form tutmak isteyen ve özellikle vücut geliştirme sporu yapanların definasyon döneminde yoğun olarak kullanıldığı görülmektedir.

  Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Fiyat
  Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Olimp Sport Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Olimp Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Olimp Sport Nutrition Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli