Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0017
Son Kullanma Tarihi: 08/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 249,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 249,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül

Olimp Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Guarana, tirozin, karabiber, kafein, kara biber ekstresi Bioperine ve yeşil çay ekstrelerinin den üretilmiştir.

Olimp thermo speed nedir?

Her diyet ürünleri üreticisi, ürün yelpazesinde etkili bir termojenik preparata sahip olması gerektiği düşüncesinden yola çıkan Olimp uzmanları ürün gamında bulunan bu eksikliği gidermek için thermo speed xtreme’yi üreterek siz tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Olimp thermo speed xtreme ne işe yarar?

2 kapsül Thermo Speed Extreme aldıktan sonra bekleyebileceğimiz temel etkilerden biri termojenezde güçlü bir artış olmasıdır. Ürün içeriğinde bulunan EGCG, vücudunuzun sıcaklığının artmasına izin verir, bu da fazla vücut yağını azaltmak için ideal koşulları oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Antrenman sırasında artan sıcaklık, sinefrin içeren acı-turuncu bir ekstrakt ile birlikte yapılan egzersizlerin vücudunuzu daha da güçlü bir şekilde şekillendirmesini mümkün kılacak, böylece daha hızlı sonuçların tadını çıkarabileceksiniz.

Thermo speed extreme olimp Özellikleri

- 1000 mg Tirozin

- 500 mg Yeşil çay ekstresi

- 334 mg Turunç ekstresi

- 80 mg Guarana ekstresi

- 5 mg Karabiber ekstresi

- 160 mg Kafein

Olimp thermo speed xtreme Nasıl Kullanılır?

Olimp Thermo Speed Xtreme her gün kahvaltı ve akşam yemeğin den önce birer kapsül olarak tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen günlük alım miktarını aşmanız tavsiye edilmemektedir.

Olimp thermo speed xtreme bodyforum gibi forum sitelerinde yapılan kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünü form tutmak isteyen ve özellikle vücut geliştirme sporu yapanların definasyon döneminde yoğun olarak kullanıldığı görülmektedir.

Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül Fiyat

İnternet ortamında Olimp Sport Thermo Speed Xtreme 120 Kapsül satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp thermo speed xtreme olimp thermo speed xtreme besin bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli