Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0019
Son Kullanma Tarihi: 02/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 375,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 375,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 4

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Saf Aromasız


Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Olimp uzmanları ve mevcut literatür tarafından yapılan uzun süreli araştırmalar sonucunda toz formda mikronize edilmiş saf ve aromasız glutamin ürünüdür.

Rocky Glutamine, daha etkili sinerjik etki için formülüne Magnezyumve B6 Vitamini ilavesi yapılarak üretilerek tüketicilerin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almaktadır.

Olimp Nutrition uzmanları ve mevcut literatür tarafından yapılan uzun süreli araştırmalar, glutaminin oldukça etkili olduğunu ve kas geliştirme süreçlerine elverişli olan ve böylece katabolik süreçleri engelleyen vücudun azot ekonomisi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Rocky athletes glutamine olimp Özellikleri

 • Metabolizmayı teşvik eder,
 • Kas proteinlerinin sentezini uyarır,
 • Vücudun asit-baz dengesini destekler ve gereksiz amonyakları giderir,
 • Vücudun dayanıklılığını ve egzersize karşı direncini artırır,
 • Kas rejenerasyonu sürecini hızlandırır,
 • Bağışıklık ve beyin fonksiyonlarını iyileştirir,
 • Saf Aromasız,
 • 50 Servis.

  Rocky Athletes Glutamine Nasıl Kullanılır?

  Olimp Rocky Athletes Glutamine birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. Amaca göre gece yatmadan öncede 1 servis kullanılabilmektedir.

  Olimp rocky athletes glutamine yorumlar ve kullanıcı tavsiyeleri ürünün kullanım şekli olarak özellikle kas gelişimi antrenmanı yapan (Vücut Geliştirme vb.) sporcuların günlük olarak 15 gr kadar kullandıkları bilinmektedir.

  Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Saf Aromasız Fiyat
  Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Saf Aromasız ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Saf Aromasız %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Olimp Sport Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Olimp Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Olimp Sport Nutrition Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Saf Aromasız kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Besin Bilgisi
  Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Özellikleri Nelerdir
  Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Neleri İçermez
  Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Nasıl Kullanılır