Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0019
Son Kullanma Tarihi: 02/2023

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Olimp uzmanları ve mevcut literatür tarafından yapılan uzun süreli araştırmalar sonucunda toz formda mikronize edilmiştir.

Rocky athlete glutamine nedir?

Rocky Glutamine, daha etkili sinerjik etki için formülüne Magnezyumve B6 Vitamini ilavesi yapılarak üretilerek tüketicilerin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almaktadır.

Olimp Nutrition uzmanları ve mevcut literatür tarafından yapılan uzun süreli araştırmalar, glutaminin oldukça etkili olduğunu ve kas geliştirme süreçlerine elverişli olan ve böylece katabolik süreçleri engelleyen vücudun azot ekonomisi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Rocky athletes glutamine ne işe yarar?

Glutamin amino asidi yoğun antrenmanlar sonrasında kasların içerisinde bulunan glutamin rezervlerinin tekrardan dolmasına yardımcı olabilmekte ve bu sayede bir sonraki antrenmana sizleri hazırlamakla beraber kaslarınızın daha sert ve ağrısız olmasına da yardımcı olabilecek bir amino asittir.

Rocky athletes glutamine olimp Özellikleri

  • Metabolizmayı teşvik eder,
  • Kas proteinlerinin sentezini uyarır.
  • HgH (büyüme hormonu) dahil olmak üzere bazı hormonların konsantrasyonunda bir artışa yol açar.
  • Vücudun asit-baz dengesini destekler ve gereksiz amonyakları giderir.
  • Vücudun dayanıklılığını ve egzersize karşı direncini artırır.
  • Kas rejenerasyonu sürecini hızlandırır.
  • Bağışıklık ve beyin fonksiyonlarını iyileştirir.
Rocky Athletes Glutamine Nasıl Kullanılır?

Olimp Rocky Athletes Glutamine birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. Amaca göre gece yatmadan öncede 1 servis kullanılabilmektedir.

Olimp rocky athletes glutamine yorumlar ve kullanıcı tavsiyeleri ürünün kullanım şekli olarak özellikle kas gelişimi antrenmanı yapan (Vücut Geliştirme vb.) sporcuların günlük olarak 15 gr kadar kullandıkları bilinmektedir.

Olimp rocky athletes glutamine 250g Fiyat

İnternet ortamında Olimp Sport Nutrition Rocky Athletes Glutamine 250 Gr satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp rocky athletes glutamine olimp rocky athletes glutamine besin bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar