Olimp Pure Whey Protein Isolate 1800 Gr Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0030
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

Olimp %100 Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr İzole Çilek


Olimp %100 Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr çilekli İzole Protein tozu CFM teknolojisi kullanılarak üretilmiş yüksek saflıkta protein ve amino asit içeren supplement ürünüdür.

Olimp İzole Whey 30 gramlık servisinde 26 gram protein ile %87,5 oranında yüksek bir protein yüzdesine sahiptir. Protein içeriğinin %22 si BCAA amino asitlerinden oluşur.

Olimp Pure Whey Protein Isolate düşük yağ, şeker ve karbonhidrat değerleri ile özellikle yoğun antrenman dönemlerinde eksilen protein ihtiyacını karşılamada ve gün içinde uzun süre protein alınamayan dönemlerde kullanılabilecek bir formda üretilip satışa sunulmaktadır.

Olimp isolate whey Özellikleri

 • CFM tekniği ile üretilmiş yüksek izole protein içeriği,
 • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş yapıdadır,
 • %22 oranında BCAA,
 • Hızlı emilebilen yapıda yüksek saflıkta izole whey protein içermektedir,
 • Düşük yağ, şeker ve karbonhidrat değerleri,
 • Tatlandırıcı kaynağı sukraloz kullanılmıştır,
 • 60 servis,
 • Çilek Aromalı.

  Olimp izole protein Nasıl Kullanılır?

  Olimp Pure Whey Protein Isolate birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. İhtiyaca göre spor öncesi de bir servis kullanılabilmektedir. Spor sonrası kullanımı yapılacaksa ve süt tercih edilirse yağsız süt kullanımı daha uygun olmaktadır.

  Olimp pure whey protein isolate 1800 gr yorum ve öneriler dikkate alındığında Vücut geliştirme gibi kas gelişimi ile ilgili spor yapanların kendilerine özel kullanım zamanları olduğu görülmektedir.

  Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr İzole Çilek Fiyat
  Olimp Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr İzole Çilek ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Olimp Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr İzole Çilek %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Olimp Sport Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Olimp Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Olimp Sport Nutrition Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr İzole Çilek kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Olimp Pure Whey Protein Isolate 1800 Gr Çilek Besin Bilgisi
  Olimp Pure Whey Protein Isolate 1800 Gr Çilek Özellikleri Nelerdir
  Olimp Pure Whey Protein Isolate 1800 Gr Çilek Neleri İçermez
  Olimp Pure Whey Protein Isolate 1800 Gr Çilek Nasıl Kullanılır