• Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr Çikolata

Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0014
  • Son K. Tarihi: 04-2020
  • 429,00 TL
      Havale ile: 407,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr

Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr CFM teknolojisi kullanılarak üretilmiş yüksek saflıkta protein ve amino asit içeren yoğun antrenman dönemlerinde kasların yeniden yaplanması ve geliştirilmesi için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Olimp İzole Whey 30 gramlık servisinde 26 gram protein ile %87,5 luk yüksek bir protein yüzdesine sahiptir. Protein içeriğinin %22 si BCAA amino asitlerinden oluşur. BCAA özellikle yenilenme, enerji ve gelişim için en önemli amino asitlerden oldukları için kasların yıkımını önlemede ve gelişiminde yardımcı olur.

Olimp Pure Whey Protein Isolate düşük yağ, şeker ve karbonhidrat değerleri ile özellike yoğun antrenman dönemlerinde kasların yeniden yapılanması, gelişmesi ve yağsız kas alımı için ideal bir gıda takviyesi sporcular tarafından tercih edilmektedir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Whey Protein Complex 100% 2200 gr Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanımında kas yapılanmasına destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr Satın Al

Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;

Antrenmandan Önce Önce: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler;

Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Servis (30gr)

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Izole whey protein tozu içeriğine sahip bir sporcu gıdasıdır


> %97,5 izole whey protein değeri ile yüksek kalite


> CFM (Cross Flow Mikrofiltrasyon) teknolojisi kullanılarak üretilmiştir


> %22 oranında BCAA


> Düşük yağ, şeker ve karbonhidrat


> Yüksek hammadde kalitesi.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler