Olimp Pure Whey Protein Isolate 1800 Gr Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0030
Son Kullanma Tarihi: 05/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 1.099,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 1.099,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 2

Olimp %100 Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr

Olimp %100 Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr CFM teknolojisi kullanılarak üretilmiş yüksek saflıkta protein ve amino asit içeren supplement ürünüdür.

Olimp pure whey isolate 1800 g nedir?

Olimp İzole Whey 30 gramlık servisinde 26 gram protein ile %87,5 oranında yüksek bir protein yüzdesine sahiptir. Protein içeriğinin %22 si BCAA amino asitlerinden oluşur.

Olimp Pure Whey Protein Isolate düşük yağ, şeker ve karbonhidratd eğerleri ile özellikle yoğun antrenman dönemlerinde eksilen protein ihtiyacını karşılamada ve gün içinde uzun süre protein alınamayan dönemlerde kullanılabilecek bir formda üretilip satışa sunulmaktadır.

Olimp izole protein tozu ne işe yarar?

İzole whey CFM mikrofiltrasyon teknoloji kullanılarak yüksek verimlilikte üretilmesinin sonucu olarak hızlı emilime sahiptirler. Bu nedenle de konsantre proteinlere göre kullanım zamanı ve amacı farklılık göstermektedir. Şöyle ki izole proteinler antrenman öncesi spor esnasındaki protein ihtiyacını karşılamak için ideal bir ürün olmakla beraber gün içi protein ihtiyacınızı karşılamaya da yardımcı olabilmektedir.

Olimp isolate whey Özellikleri

  • CFM tekniği ile üretilmiş yüksek izole protein içeriği.
  • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş yapıdadır.
  • %22 oranında BCAA.
  • Hızlı emilebilen yapıda yüksek saflıkta izole whey protein içermektedir.
  • Düşük yağ, şeker ve karbonhidrat değerleri.
  • Tatlandırıcı kaynağı sukraloz kullanılmıştır.
Olimp izole protein Nasıl Kullanılır?

Olimp Pure Whey Protein Isolate birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. İhtiyaca göre spor öncesi de bir servis kullanılabilmektedir. Spor sonrası kullanımı yapılacaksa ve süt tercih edilirse yağsız süt kullanımı daha uygun olmaktadır.

Olimp pure whey protein isolate 1800 gr yorum ve öneriler dikkate alındığında Vücut geliştirme gibi kas gelişimi ile ilgili spor yapanların kendilerine özel kullanım zamanları olduğu görülmektedir.

Olimp pure whey protein isolate Fiyat

İnternet ortamında Olimp %100 Pure Whey Protein İsolate 1800 Gr satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp izole protein tozu olimp izole protein tozu besin bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar