Olimp Pump Express 660 Gr (OLPMEX)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 180
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2019

  • Havale %5 İndirim

    151,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp Pump Express 660 Gr

Olimp Pump Express 660 Gr Antrenman öncesi enerji ve güç artışını desteklemek için BCAA, Glutamin, Kreatin ve Arjinin yanında, kafein, taurin ve tirozin ile formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. İçeriğindeki eşsiz 3 formülün kombinasyonu en zorlu antrenmanlarla dahi çabucak başa çıkmanız için dizayn edilmiştir.

Pump Express farklı salınım hızlarına sahip özel karbonhidrat karışımı, vitamin ve mineral karışımlarına ilaveten Kreatin desteği sayesinde daha rahat egzersiz yapılmasına destek olur. Kreatin ile desteklenmiş ürün , kısa süreli, yoğun ve çok tekrarlı antrenmanlarda fiaiksel performansı artırmaya yardımcı olur

Formülünde bulunan kafein ve yeşil çay ekstresi ise antrenman esnasındaki enerji eksikliğinin tamamlanmasına destek olur. Pump Exspress PreWorkout ürün olmasının yanında yüksek orandaki Bcaa ve Glutamin ile kas yıkımını önleme ve kas yapımına destek olma özelliğinden dolayı diğer Pre workout ürünlere göre sadece antrenman öncesi değil kompleks bir ürün özelliğine sahiptir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Pump Express 660 Gr protein tozu ve Karbonhidrat larla beraber kullanımında avantaj sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Pump Express 660 Gr Yüksek kafein (290mg/1 porsiyon) içerir. Çocuklar, hamileler, emrizen anneler, kalp rahatsızlığı bulunanlar, yüksek tansiyon hastaları için uygun değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Olimp Pump Express 660 Gr Satın Al

Olimp Pump Express 660 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Pump Express 660 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan 20 Dakika Önce: 1 Servis


Servis: 3 Ölçek (30 Gram)
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Olimp Pump Express"?
> 1000 Mg Sistein

> 4800 Mg Bcaa

> 1500 Mg Glutamine

> 3400 Mg Kreatine

> 2000 Mg Arjinine
Pre WorkOut Takviyeler
Enerji takviyeleri kullanmak enerji, canlılık, uyanıklık, odaklanma ve güç artırabilir. Uyarıcı enerji arttırıcılar daha anlık enerji artışı sağlar ve bazen de yağ yakma konusunda yardımcı olabilirler! Kafein, kas kasılmasını ve aerobik dayanımı arttırdığı, odak geliştirdiği, antrenman süresince kas kuvvetini, yoğunluğu ve yağ kaybını arttırdığı, metabolizmayı arttıran ve yağ kaybını teşvik eden yeşil çay özüyle özellikle iyi çalıştığı için dayanıklılık sporundan önce mükemmeldir. Egzersiz öncesi yapılan çoğu egzersiz, uyarıcılara dayansa da, performansı artırmak için araştırmalarda kanıtlanmış ergojenikler bir numaradır.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.