Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0012
Son Kullanma Tarihi: 03/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 95,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 95,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 6

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül Kore Ginseng'i ile Amerikan Ginseng'i ekstrelerini bir arada sunan formül ile dizayn edilerek sporculara yönelik geliştirilmiş bir üründür.

Olimp platinum ginseng nedir?

Ginseng (Panax cinsi), muhtemelen en sık sporcular ve fiziksel olarak aktif kişiler tarafından kullanılan Çin tıbbının bitkisel bir üründür. Panax cinsi Amerika (Latin: Panax quinquefolius) ve Asya (Latin: Panax ginseng) kaynaklı uzun ömürlüleri içerir.

Olimp platinum ginseng ne işe yarar?

Ginseng Olimp fiziksel olarak aktif kişiler tarafından, kardiyovasküler sistemin işlevini geliştirmek, aerobik ve anaerobik verimliliği arttırmak ve aynı zamanda zihinsel kapasiteyi geliştirmek için kullanılır.

Ginseng ile desteklenen sporcular, spor sonuçlarını iyileştirebilir, sporcuların daha yoğun antrenman yapmasına veya kas yaralanmalarını azaltmasına ve rekabet sırasında dayanıklılığı arttırmasına izin verebilir.

Olimp Platinum Ginseng Özellikleri

  • - 2 etkili ginseng türü karışımı.
  • - Standardize edilmiş bitkisel ekstreler.
  • - Arpa ekstresi ile desteklenmiş kompozisyon.
Olimp ginseng Nasıl Kullanılır?

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül günde bir kez bir servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Olimp platinum ginseng 60 kapsül Fiyat

İnternet ortamında Olimp platinum ginseng sport edition 60 Kapsül satın almadan önce genellikle en ucuz fiyat olan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp platinum ginsengolimp platinum ginseng besin bilgisi

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli