• Olimp Pump Express 660 Gr Portakal

Olimp Pump Express 660 Gr Portakal

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0010
  • Son K. Tarihi: 10-2019
  • 159,00 TL
      Havale ile: 151,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Olimp Pump Express 660 Gr

Olimp Pump Express 660 Gr Antrenman öncesi enerji ve güç artışını desteklemek için BCAA, Glutamin, Kreatin ve Arjinin yanında, kafein, taurin ve tirozin ile formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. İçeriğindeki eşsiz 3 formülün kombinasyonu en zorlu antrenmanlarla dahi çabucak başa çıkmanız için dizayn edilmiştir.

Pump Express farklı salınım hızlarına sahip özel karbonhidrat karışımı, vitamin ve mineral karışımlarına ilaveten Kreatin desteği sayesinde daha rahat egzersiz yapılmasına destek olur. Kreatin ile desteklenmiş ürün , kısa süreli, yoğun ve çok tekrarlı antrenmanlarda fiaiksel performansı artırmaya yardımcı olur

Formülünde bulunan kafein ve yeşil çay ekstresi ise antrenman esnasındaki enerji eksikliğinin tamamlanmasına destek olur. Pump Exspress PreWorkout ürün olmasının yanında yüksek orandaki Bcaa ve Glutamin ile kas yıkımını önleme ve kas yapımına destek olma özelliğinden dolayı diğer Pre workout ürünlere göre sadece antrenman öncesi değil kompleks bir ürün özelliğine sahiptir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Pump Express 660 Gr protein tozu ve Karbonhidrat larla beraber kullanımında avantaj sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Pump Express 660 Gr Yüksek kafein (290mg/1 porsiyon) içerir. Çocuklar, hamileler, emrizen anneler, kalp rahatsızlığı bulunanlar, yüksek tansiyon hastaları için uygun değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Olimp Pump Express 660 Gr Satın Al

Olimp Pump Express 660 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Pump Express 660 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / ZamanıSpor Yapılan Günler:

Antrenmandan 20 Dakika Önce: 1 Servis


Servis: 3 Ölçek (30 Gram)
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 1000 Mg Sistein


> 4800 Mg Bcaa


> 1500 Mg Glutamine


> 3400 Mg Kreatine


> 2000 Mg Arjinine

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr Karısık Meyve
İndirim
23%

BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr ..

115,00 TL 89,00 TL