• Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0012
  • Son K. Tarihi: 03-2020
  • 85,00 TL
      Havale ile: 80,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül 

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül vücudun yenilenmesini desteklemek, canlılık kazandırmak, bilişsel işlevleri geliştirmek ve yorgunluğu azaltmaya yardımcı olması için dizayn edilmiş besin takviyesidir. Sonuç olarak, atletik performansın ve egzersizlerin kalitesinin artırılmasına katkıda bulunabilir.

Olimp Platin Ginseng Sport Edition ,ginsenosides sağlamak için standartlaştırılmış Kore ginsenginden ( Panax ginseng CA Mey ) ve Amerikan ginsenginden ( Panax quinquefolius )alınan bir besin takviyesidir. Bütün bileşim arpa özü ( Hordeum vulgare L. ) ile takviye edilmiştir.

Özetle, Olimp Platin Ginseng Sport Edition , tüm sporculara ve fiziksel olarak aktif bireylere önerilen bir besin takviyesidir - hareketliliği güçlendirmeye, vücudun verimliliğini artırmaya ve yorgunluğu azaltmaya destek olur. Formül, bellek, konsantrasyon ve bozulmuş bağışıklık döneminde problemler için yararlı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül Aktif maddeye aşırı duyarlılık durumunuz söz konusu ise, kullanmayınız. Eğer sıklıkla alerjik reaksiyon geçiriyorsanız bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Ginseng içerikli ürünlerin doğal kan pıhtılaşma işlemi ile çatışabileceğinden, K vitamini eksikliği veya hemofili hastalığına sahip kişiler ile antikoagülan ilaç tedavisi alan hastalar tarafından kullanılması önerilmez. Tansiyon ilacı kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Herhangi bir ameliyata girmeden en az 2 hafta önce bu ürünü kullanmayı bırakınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Satın Al

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli


Gün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Merkezi sinir sistemini güçlendirir


> Bellek ve konsantrasyon geliştirir


> Vücudun fiziksel ve zihinsel kapasitesini artırır


> Vücudun hormonal dengesini destekler

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler