• Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul Kiraz

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul Kiraz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0002
  • Son K. Tarihi: 05-2019
  • 155,00 TL
      Havale ile: 147,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 AmpulSıvı formda formüle edilmiş diyet dönemlerinde kilo kaybı olarak tercih edilen sporcu gıdası takviye ürünüdür. Protein ve glikojen metabolizmasının yanı sıra enerji salınımı metabolizmasına katkı sağlayan B6 vitamini takviyelidir. Karnitinler serbest yağ asitlerinin mitokondriye transferini artırır. Hem yağ yakımını hem de antrenman performansını destekler. Yağlı dokuyu azaltmayı hedefleyen yetişkinler için dizayn edilmiştir.

L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır.Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrilerine naklederek enerji üretiminde hayati bir rol oynar.Mitokondri, hücrelerinizdeki motorlar gibi davranır ve bu yağları kullanışlı bir enerji oluşturmak için yakar.

Vücudunuz aslında lizin ve metioninamino asitlerinden L-karnitin üretebilir.Vücudunuzu yeterli miktarda üretmek için ayrıca bol miktarda C vitamini gerekir. Vücudunuzda üretilen L-karnitine ek olarak, etten veya balık gibi hayvansal ürünleri yiyerek diyetten küçük miktarlar da elde edebilirsiniz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul daha iyi sonuç almak için CLA larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamile ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı önerilmez. Panik atak ve kalp problemleri olan kişilerin bu ürünü kullanması tavsiye edilmemektedir. Tansiyon hastalarının kullanması sakıncalı olabilir. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul Satın Al

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampulve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçerisinde: 1 Servis

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> B6 vitamini içermektedir, B6 Vitamini sporcuların protein sentezi için yardımcı olabilir.


> Enerji seviyesini arttırarak daha rahat egzersiz yapılmasına destek olur.


> Dolgu maddesi ve aspartam içermez.


> Servisinde 3000 Mg Saf L-Carnitin.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Portakal
İndirim
13%

MythPower L-Carnitine Shot 30..

149,00 TL 129,00 TL

MythPower L-Carnitine Shot 3000 Mg 12 Ampul Portakal
İndirim
18%

MythPower L-Carnitine Shot 30..

109,00 TL 89,00 TL