• Olimp BCAA 20:1:1 Xplode Powder 200 Gr Kola

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode Powder 200 Gr Kola

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           Olimp Nutrition
 • Ürün Kodu:     OLMP0011
 • Son K. Tarihi: 05-2020
 • 85,00 TL
    Havale ile: 80,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Kola Aromalı 

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Bir dallı zincir amino asit kompleksi (L-lösin, L-valin, L-izolösin) ve L-sitrülin, magnezyum, çinko ve B6 vitamini ile toz halinde dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.
Yüksek kaliteli dallanmış amino asitlerin, L-sitrülin ile kombinasyon halinde, 20: 1: 1 oranında yüksek derecede mikronize edilmiş BCAA kristalleri (L-lösin, L-valin ve L-izolösin) içinde bileşimi. Ürün ayrıca amino asit şelatlı Albion - emilebilir, magnezyum ve B6 vitamini şeklinde çinko içerir.

Xplode, sizin istediğiniz gibi oluşturabileceğiniz ve birleştirebileceğiniz mükemmel çözünürlük ve sansasyonel, yoğun meyveli, aromatik lezzetlere sahip bir ürün grubudur . Toz halindeki formların maksimum mikronizasyonunun kullanımı, bu eşsiz hattaki her bir üründe aktif maddelerin mükemmel sindirilebilirliğinin bir bileşenidir.

BCAA amino asitleri kasların temel maddesidir ve kuru ağırlıklarının neredeyse % 40'ını oluştururlar! BCAA Xplode, kaya sert kasları oluşturmanıza yardımcı olacak vazgeçilmez anabolik tuğlalardır. BCAA amino asitlerin serbest formları, sindirim süreçlerine maruz kalmak zorunda olmadıklarından, yiyeceklerden alınan proteinlerin aksine, hemen kan sistemine emilirler. Bu nedenle tüketimden hemen sonra ihtiyaç duydukları yere ulaşabilirler.

BCAA Xplode 20: 1: 1'in bileşimi, dallanmış yan zincirlere sahip amino asitlerle birlikte, etkileyici bir kas pompasının etkisini getiren uygun miktarda L-sitrulin ile desteklenmiştir. Vaskülariteyi geliştirir, tam "kablolamayı" gösterir ve eğitim sırasında daha sıkı çalışmak için motivasyon ve güç sağlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Satın Al

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye, Kartal ve Acıbademde de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Sonrasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 1 Ölçek = 6,2 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Yüksek oranda lösin miktarı


> Hızlı emilebilen mikronize edilmiş form


> Çinko magnezyum ve B6 vitamini ile güçlendirilmiş içerik


> Her servisteki 1 gr sitrülin içeriği


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler