• Olimp Amino 5500 400 Kapsül

Olimp Amino 5500 400 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0001
  • Son K. Tarihi: 06-2020
  • 259,00 TL
      Havale ile: 246,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Olimp Amino 5500 400 Kapsül

Olimp Amino 5500 400 Kapsül serbest formda amino asit ve peptitlerden formüle edilmiş kompleks bir sporcu gıdası takviye ürünüdür. Bu ürün peptidler ve serbest formda amino asit kompleksi içermektedir. Ürün etkinliğini artırmak için ekstra BCAA, Taurin ve B6 Vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Vücudumuz diğer tüm canlılar gibi hücrelerden oluşur, insan vücudunu oluşturan hücrelerin temel taşları proteinlerdir. Proteinlerin insan vücudu için önemi ortadadır. Hücre sitoplazmasında çözünmüş halde bulunan proteinler; büyümemizi, gelişmemizi, yaralarımızın iyileşmesini, vücudumuzda kasların oluşmasını, bazı gıdaların sindirimini, hastalıklara karşı korunmamızı, zekamızın gelişmesini ve bizim için hayati önem taşıyan vücudumuzdaki azot dengesini sağlar.Vücudumuz için bu kadar önemli olan proteinlerin yapı taşları amino asitlerdir.

Vücudumuza giren proteinler parçalanarak amino asitlere dönüşür ve kolayca kanımıza karışır. Vücudumuzun %20'si amino asitlerden oluşur. Özellikle kas dokusunun oluşmasında ve gelişmesinde çok etkili olan amino asitler, günümüzde sporcuların vazgeçilmez takviyesi olarak popülerliğini korumaktadır.

Olimp Amino 5500, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu amino asitleri hızlıca temin etmenize yardımcı olur. Her porsiyonda 5500 mg amino asit içermektedir, içeriğindeki ekstra B6 vitamini ve taurin amino asit emilimini destekler, etkinliğini artırır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Amino 5500 400 Kapsül protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainerlaradestek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Amino 5500 400 Kapsül hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Olimp Amino 5500 400 Kapsül Satın Al

Olimp Amino 5500 400 Kapsül Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Amino 5500 400 Kapsülve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;

Antrenmandan Önce: 4 Tablet
Antrenman Sonrasında: 4 Tablet
Öğün Arası: 4 Tablet


Spor Yapılmayan Günler;

Kahvaltı Sonrası: 4 Tablet
Öğlen Yemek Sonrası: 4 Tablet
Akşam Yemek Sonrası: 4 Tablet

Servis = 6 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 5425mg saf amino asit içeriği> B6 Vitamini içermektedir (Protein sentezi).> %34 oranında saf BCAA içeriğine sahiptir.> Taurin amino asiti içermektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler