Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul (Kiraz) (OLLCS3000)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
Fiyat : ₺155,49(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 140
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2018

  • Havale %5 İndirim

    147,25 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 AmpulSıvı formda formüle edilmiş diyet dönemlerinde kilo kaybı olarak tercih edilen sporcu gıdası takviye ürünüdür. Protein ve glikojen metabolizmasının yanı sıra enerji salınımı metabolizmasına katkı sağlayan B6 vitamini takviyelidir. Karnitinler serbest yağ asitlerinin mitokondriye transferini artırır. Hem yağ yakımını hem de antrenman performansını destekler. Yağlı dokuyu azaltmayı hedefleyen yetişkinler için dizayn edilmiştir.

L-karnitin, doğal olarak oluşan bir amino asit türevi olup, çoğunlukla bir kilo kaybı takviyesi olarak alınır.Yağ asitlerini hücrelerin mitokondrilerine naklederek enerji üretiminde hayati bir rol oynar.Mitokondri, hücrelerinizdeki motorlar gibi davranır ve bu yağları kullanışlı bir enerji oluşturmak için yakar.

Vücudunuz aslında lizin ve metioninamino asitlerinden L-karnitin üretebilir.Vücudunuzu yeterli miktarda üretmek için ayrıca bol miktarda C vitamini gerekir. Vücudunuzda üretilen L-karnitine ek olarak, etten veya balık gibi hayvansal ürünleri yiyerek diyetten küçük miktarlar da elde edebilirsiniz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul daha iyi sonuç almak için CLA larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamile ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı önerilmez. Panik atak ve kalp problemleri olan kişilerin bu ürünü kullanması tavsiye edilmemektedir. Tansiyon hastalarının kullanması sakıncalı olabilir. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul Satın Al

Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampulve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Olimp L-Carnitine 3000"?
> B6 vitamini içermektedir, B6 Vitamini sporcuların protein sentezi için yardımcı olabilir.

> Enerji seviyesini arttırarak daha rahat egzersiz yapılmasına destek olur.

> Dolgu maddesi ve aspartam içermez.

> Servisinde 3000 Mg Saf L-Carnitin.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.