Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0002
Son Kullanma Tarihi: 04/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 305,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 305,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 10

Olimp Liquid L Carnitine 3000 Extreme Shot 20 Ampul

Olimp Liquid L Carnitine 3000 Extreme Shot 20 Ampul zengin ve kaliteli karnitin içeriğinin yanında ilave olarak B6 vitamin içeren formül ile dizayn edilip satışa sunulmuş L-Carnitine ürünüdür.

Olimp Karnitin 3000 Shot her ampulde 3000mg L-Carnitine içeren sıvı formda ve aromalı bir üründür. Avrupa'nın en iyi sporcu gıdaları firmalarından biri olan Olimp'in üstün ham madde kalitesi ile üretip tüketicilere sunduğu bir üründür.

Olimp L-Carnitine Ne İşe Yarar?

Olimp l-carnitine 3000 extreme shot Karnitin, protein ve glikojen metabolizmasının yanı sıra enerji salınımı metabolizmasına katkı sağlayan B6 vitamini ilavelidir. Karnitinler serbest yağ asitlerinin mitokondriye transferinin artmasına yardımcı olurlar.

L-karnitin, yağ ayrışmasının son aşamasının önemli bir unsurudur. Serbest yağ asitlerini, içinde biriken enerjinin serbest bırakıldığı son oksidasyon (mitokondri) yerine taşır ve vücudun egzersiz kapasitesini önemli ölçüde artmasına destek olur. Serbest yağ asitlerinin etkili oksidasyonu, bunların trigliseritler şeklinde depolanmamalarını, yani yağ doku hacmini arttırmayacaklarını garanti eder. 

Ek olarak, metabolik dönüşüm işlemlerinde yer alan bir dizi enzimde bulunan B6 vitamini, karbonhidratların (kas glikojeni üretimi ve ayrışması) ve yağların metabolizmasına doğrudan katılır ve enerji üretimini daha da yoğunlaştırır. B6 vitamini hemoglobin üretimi için çok önemlidir ve antikor üretimine katılarak vücudun bağışıklığının gelişimine yardımcı olur.

Olimp l- carnitine 3000 mg Özellikleri

  • - 1 Shot da 3000 mg değerinde Karnitin içermektedir.
  • - 90kg'ın altında olan kişiler rahatlıkla yarım ampul kullanabilirler.
  • - Sıvı ve aromalı formda.
  • - B6 vitamini içermektedir.
  • - B6 Vitamini sporcuların protein sentezi için yardımcı olabilir.
  • - Kiraz Aromalı

- Olimp L-Carnitine 3000'den yarım ampul kullanıldığında her 1 kutusunda 40 servis bulunmaktadır.

L Carnitine olimp Nasıl Kullanılır?

Olimp sport nutrition l-carnitine 3000 klasik olarak spordan 30 dakika 1 ampul olarak kullanılmaktadır. Olimp l-carnitine 3000 kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünün kullanım zamanı tüketicinin amacına göre sabah kahvaltı sonrası da 1 servis kullanıldığı görülmektedir.

Olimp l carnitine 3000 shot Fiyat

İnternet ortamında Olimp Sports Nutrition Liquid L Carnitine 3000 Extreme Shot 20 Ampul satın almadan önce genellikle en ucuz fiyatolan siteleri araştırırız. Kullanıcılar en uygun ve en ucuz ürünleri ararken maalesef satıcı hakkında gerekli araştırmaları yapmaz ve Garantili olmayan ürünlerle karşı karşıya kalmış olurlar.

 Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

olimp liquid l carnitine 3000 extreme shot 20 ampul olimp liquid l carnitine 3000 extreme shot 20 ampul besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli