• Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0009
  • Son K. Tarihi: 10-2019
  • 139,00 TL
      Havale ile: 132,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül EPA, DHA ve Omega 3 yağ asitleri açısından zengin, yüksek kalitede soğuk deniz sularının balık yağı olarak dizayn edilmiş gıda takviyesidir. Bu ürün sağlığını korumaya özen gösteren aktif insanlar ve sporcular için geliştirilmiş bir takviye edici gıdadır.

Omega 3 yağ asitleri çoklu doymamış yağ asitlerinden bir gruptur. Ve zaruri doymamış yağ asidi olarak (EUFA) listelenirler, bu nedenle de günlük beslenmemize ilave edilmeleri gerekir. Omega 3 asitlerinin düzenli alımı vücut fonksiyonlarını destekler.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül hacimsel büyüme için karbonhidratlarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül Hamileyseniz, hemşirelik yapıyorsanız, kan incelticileri de dahil olmak üzere herhangi bir ilaç alıyorsanız, planlamış herhangi bir tıbbi veya cerrahi durumunuz varsa, bu ürünü almadan önce sağlık uzmanınıza danışınız. Ağızda balık tadı ve kokusu, ve hasas kişilerde mide bulantısı yapabilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Oda sıcaklığında saklanmalıdır. Şişe contası eksik veya hasarlıysa ürünü kullanmayın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül Satın Al

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazalarımızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Günde: 1 Servis

Servis : 1 Kapsül

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Derin su balıklarından elde edilen saf omega 3 kaynağı.


> %65 oranında zengin omega 3 yağ asitleri.


> 330 mg EPA, 220 mg DHA.


> Antioksidan etkili E vitamini.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler