Olimp Glutamine Xplode 500 Gr (Ananas) (OLGXPL)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺145,41(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2018

  • Havale %5 İndirim

    113,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp Glutamine Xplode 500 Gr

Olimp Glutamine Xplode 500 Gr servisİnde 5,5 gram Glutamin ve 1,5 gram Lösin amino asitlerinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Glutamin Xplode ile etkinliğin sinerjisine dikkat çekilecek formda üretilmiştir. L-Glutamin başta olmak üzere, Vit-A-min SuperCharge içerikleri de dâhil bütün içerikler bir diğerini tamamlayacak ve bir diğerinin metabolizma üzerindeki etkinliğini artıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise çabanızın, antrenmanınızın en hızlı ve en verimli sonuca ulaşmasını sağlar.

GlutaminXp!ode ile optimal dozda Glutamin ve Lözin almış olursunuz. Bu içerikler protein metabolizması üzerinde direk etkiye sahip, en güçlü anti-katabolik içeriklerden ikisidir. İstisnasız her antrenmandan sonra alınmaları önemlidir. Ürün içeriğindeki L-Sistein, Selenyum ve yüksek kalitede Vitamin C içeriği yüksek oranda glutatyon sentezini garanti eder. Yine ürün içeriğindeki Vitamin B6 ve B12, Folik Asit ve Niasin Kompleksi, antrenman sonrası protein sentezini artırır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Glutamine Xplode 500 Grprotein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Glutamine Xplode 500 Gr siroz ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyumglutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Olimp Glutamine Xplode 500 Gr ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Olimp Glutamine Xplode 500 Gr Satın Al

Olimp Glutamine Xplode 500 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Glutamine Xplode 500 Grve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesinde: 1 Servis
Antrenman Sonrasında: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesinde: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 10 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.
Neden "Hardline Glutapure"?


> Servisinde 5,5 gr yüksek saflıkta Glutamin

> Hızlı emilim süresi

> Toz Formda ve Aromasızdır

> Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamaya destek olur

> Kasları güçlendirir, yeterli amino asiti taşıyarak hacimsel gelişime yardımcı olur

> 50 Servis

> Servisinde 1,5 Gr Leucine


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.