Olimp BCAA Xplode 500 Gr Kola

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0004
Son Kullanma Tarihi: 07/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 375,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 375,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Olimp Bcaa Xplode Powder Kola 500 Gr

Olimp Bcaa Xplode Powder Kola 500 Gr servisinde 6 gram mikronize farmasötik bcaa, 1 gram Glutamine ve B6 Vitamini içeren formülü ile dizayn edilip satışa sunulan amino asittir.
Olimp Bcaa 2:1:1 oranında 6000 mg BCAA (Lösin,Valin, İzolösin) ve 1000 mg glutamin den oluşan toz ve aromalı formu ile antrenman öncesi ve sonrası kullanıma uygun olarak bilinen bir üründür.

Olimp xplode bcaa Ne İşe Yarar?

Olimp bcaa xplode 500g cola protein sentezi ve kas gelişimi noktasında kullanıcılara fayda sağlayacak supplement ürünüdür. Bcaa özellikle Vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporları yapanların kas gelişimi ve kas yapımı amaçlarına ulaşmasına yardımcı olabilecek bir formüle sahiptir.

Olimp bcaa Cola Özellikleri

- 1 servisinde 6 gr BCAA içerir.
- 2:1:1 oranındadır.
- Hızlı emilime sahiptir.
- Kolay karışabilen mikronize BCAA formu.
- Toz formda BCAA formülü.
- İlave Glutamin içeriği.
- İlave B6 vitamini içeriği.
- Şeker içermez.

Olimp bcaa Cola Nasıl Kullanılır?

Olimp bcaa xplode 500 gr kullanımı spor öncesi ve sonrası olarak tavsiye edilmekle beraber bodyforumtr gibi yorum sitelerinde kullanıcıların yaptıkları yorumlarda gün içi artı olarak da kullanıldığı görülmektedir. Her Supplement ürününde olduğu gibi kullanıcının amacı, beslenmesi, yaptığı spor ve ürünün içeriğine göre kullanım şekli ve dozajı özel olarak ayarlanabilir.
Olimp Bcaa Xplode Powder Kola 500 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Olimp Bcaa Xplode Powder Kola 500 GrOlimp Bcaa Xplode Powder Kola 500 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar