Olimp BCAA Xplode 500 Gr Ananas

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : OLMP0005
Son Kullanma Tarihi: 09/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 375,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 375,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Olimp Bcaa Xplode Powder Ananas 500 Gr

Olimp Bcaa Xplode Powder Ananas 500 Gr 2:1:1 formunda Lösin, İzolösin, Valin amino asitlerine ilave Glutamin ve B6 Vitamini ile zenginleştirilmiş supplement ürünüdür.
Olimp Bcaa Powder 2:1:1 oranında 3 gram lösin, 1,5 gram izolösin ve 1,5 gram valin den oluşur ve yağ, karbonhidrat şeker oranları da sıfır olması tüketiciler tarafından bir avantaj olarak görülmektedir. Ayrıca 50 servislik bir ambalaja sahip olması da fiyat/performans açısından da ön plana çıkmaktadır.

Olimp bcaa Ne İşe Yarar?

Olimp sport nutrition bcaa xplode ananas mikronize farmasötik bcaa ham maddesi ile kolay çözünebilir olmasını yanında ek olarak glutamine ve B6 vitamini sayesinde yorgunluğu azaltmanıza ve daha dinç olarak spor yapmanıza yardımcı olabilecek bir formüle sahiptir.

Olimp bcaa Ananas Özellikleri

- 1 servisinde 6 gr BCAA içerir.
- 2:1:1 oranındadır.
- Hızlı emilime sahiptir.
- Kolay karışabilen mikronize BCAA formu.
- Toz formda BCAA formülü.
- İlave Glutamin içeriği.
- İlave B6 vitamini içeriği.
- Şeker içermez.

Olimp bcaa Ananas Nasıl Kullanılır?

Olimp bcaa xplode kullanımı tüketicinin hedefleri, beslenmesi ve ürünün içeriğine göre değişmek üzere antrenman öncesi, sonrası ve gün içi kullanılabilir. Ürünle ilgili yapılan yorum ve öneriler dikkate alındığında vücut geliştirme, boks, crossfit gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenen kullanıcıların ürünü daha yoğun bir şekilde kullandığı görülmektedir.
Olimp Bcaa Xplode Powder Ananas 500 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Olimp Bcaa Xplode Powder Ananas 500 GrOlimp Bcaa Xplode Powder Ananas 500 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar