Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Kola Aromalı (OLMPBCA20)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    80,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Kola Aromalı 

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Bir dallı zincir amino asit kompleksi (L-lösin, L-valin, L-izolösin) ve L-sitrülin, magnezyum, çinko ve B6 vitamini ile toz halinde dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.
Yüksek kaliteli dallanmış amino asitlerin, L-sitrülin ile kombinasyon halinde, 20: 1: 1 oranında yüksek derecede mikronize edilmiş BCAA kristalleri (L-lösin, L-valin ve L-izolösin) içinde bileşimi. Ürün ayrıca amino asit şelatlı Albion - emilebilir, magnezyum ve B6 vitamini şeklinde çinko içerir.

Xplode, sizin istediğiniz gibi oluşturabileceğiniz ve birleştirebileceğiniz mükemmel çözünürlük ve sansasyonel, yoğun meyveli, aromatik lezzetlere sahip bir ürün grubudur . Toz halindeki formların maksimum mikronizasyonunun kullanımı, bu eşsiz hattaki her bir üründe aktif maddelerin mükemmel sindirilebilirliğinin bir bileşenidir.

BCAA amino asitleri kasların temel maddesidir ve kuru ağırlıklarının neredeyse % 40'ını oluştururlar! BCAA Xplode, kaya sert kasları oluşturmanıza yardımcı olacak vazgeçilmez anabolik tuğlalardır. BCAA amino asitlerin serbest formları, sindirim süreçlerine maruz kalmak zorunda olmadıklarından, yiyeceklerden alınan proteinlerin aksine, hemen kan sistemine emilirler. Bu nedenle tüketimden hemen sonra ihtiyaç duydukları yere ulaşabilirler.

BCAA Xplode 20: 1: 1'in bileşimi, dallanmış yan zincirlere sahip amino asitlerle birlikte, etkileyici bir kas pompasının etkisini getiren uygun miktarda L-sitrulin ile desteklenmiştir. Vaskülariteyi geliştirir, tam "kablolamayı" gösterir ve eğitim sırasında daha sıkı çalışmak için motivasyon ve güç sağlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Satın Al

Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye, Kartal ve Acıbademde de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp BCAA 20:1:1 + Xplode Powder 200 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Sonrasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 1 Ölçek = 6,2 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Olimp BCAA"?

> Yüksek oranda lösin miktarı


> Hızlı emilebilen mikronize edilmiş form


> Çinko magnezyum ve B6 vitamini ile güçlendirilmiş içerik


> Her servisteki 1 gr sitrülin içeriğiMYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.