35 Ürün Mevcut

Olimp

Olimp Sport Nutrition

Olimp Sport Nutrition Alanında ki uzman çalışanları ile 20 yılın üzerindeki gıda takviyesi üretimi tecrübesiyle ve sporcu gıdası sektöründe liderlik yapan üst düzey uzmanlarla birlikte çalışarak, sektörün en yenilikçi markası ve en etkileyici çözümler sunan sporcu gıdası üreticisidir.

20 yılın üstünde pazardaki duruş ve sporcu gıdalarındaki en geniş satış payına sahip olması sektördeki uzun süreli sarsılmaz pozisyonumuzu göstermektedir.

Aynı zamanda ürünlerimizin popülaritesi tüm dünyada hızla artmaktadır. Olimp Nutrition'u diğer firmalardan ayıran özellikler, gıda ürünlerinin paketlenmesindeki deneyim ve tecrübelerle oluşan gelişim, yüksek kalite kendi yenilikçi formüllerimizi üretmek, kurumlarca onaylı, test edilmiş emniyetli içerikleri sağlamaktadır.

Buna ek olarak, yüksek kalitedeki uzman çalışanları ve kadrosu, modern araştırma ve geliştirme tesisleri ve üretim alt yapısı ile sektör standartlarının üstünde şirket konumundadır.

’’Sporcu gıdalarında modern çözümler yaratmamızdaki en önemli faktör ise "işimize olan tutkumuzdur.’’

Olimp Sport Nutrition Kalite Standartları

Olimp Sport Nutrition markası 200'den fazla yüksek kaliteli ürün içerir ve hepsi aşağıdaki özellikleri içerir.

 • En yüksek uluslar arası üretim kalite standartları,
 • Sürekli laboratuvar testlerine tabi tutulur,
 • En ileri teknoloji tutkumuzla birleştirilerek ürün dizayn edilir,
 • En iyi kalitedeki hammaddeler kullanılır,
 • Ürün etkisi %100 garantilidir,
 • Tamamen sağlıklıdır,
 • En yüksek seviyedeki talepleri bile karşılar.
 • Olimp Sport Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

  Ürün yelpazesinde çeşitli barlar, içecekler, tozlar, jeller ve takviyeleri içermektedir. Öne çıkan ürünleri arasında ise BCAA Xplode, Vitamin mineral ve Olimp L-carnitine ve pre-workout olarak da Pump Express olarak sıralanabilir. Diğer ürünleri de Türkiye de satışlarında kendine ciddi olarak yer bulmaktadır.

  Olimp Sport Nutrition Ürünlerini Satın Al

  Olimp Sport Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp Sport Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemizden ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız.

  Olimp Sport Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

  Olimp Sport Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.