• Nutrever L-Glutamine 250 Gr Aromasız

Nutrever L-Glutamine 250 Gr Aromasız

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           Nutrever Nutrition
 • Ürün Kodu:     NTRV0007
 • Son K. Tarihi: 06-2020
 • 99,00 TL
    Havale ile: 94,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Nutrever L-Glutamine 250 Gr

Nutrever L-Glutamine 250 Gr servisinde 5 Gram %100 saf L-Glutamin den dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

%100 saf ve serbest formda üretilmiş bir amino asit ürünüdür.Üst düzey bir ham madde kalitesine sahip olan Nutrever L-Glutamine, amino asit havuzunun %60'ını oluşturduğu için en önemli amino asitlerden biridir.

Servisinde 5 gram glutamine içeriğiyle öne çıkmaktadır Alman menşeili Nutrever markası yüksek ham madde standartları ile üretilmiştir. Her seviyeden sporcunun günlük glutamine ihtiyacını karşılanmasında yardımcı olabilecek bir amino asittir.

Glutamine Nedir?

Glutamine , kaslarınızda bulunan en yaygın amino asittir - iskelet kasının% 61'inden fazlası Glutamine'dir. Glutamin% 19 azottan oluşur; bu da azotun kas hücrelerinize birincil taşıyıcısı olmasını sağlar. Yoğun eğitim sırasında, vücudunuzda Glutamin seviyeleri büyük oranda azalır; bu da güç , dayanıklılık ve iyileşmeyi azaltır .

Glutamin seviyelerinin normale dönmesi 6 güne kadar sürebilir - ve glutamin protein sentezinde önemli bir rol oynamaktadır. Çalışmalar, L-Glutamine takviyesinin kas parçalanmasını en aza indirebildiğini ve protein metabolizmasını geliştirdiğini göstermiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrever L-Glutamine 250 Gr kullanım ve etki olarak daha üst düzey fayda sağlaması için amaca uygun olarak bcaa ve amino asit lerle beraber kullanılabilir. Protein sentezi sağlaması içinde protein tozlarıyla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrever L-Glutamine 250 Gr Böbrek fonksiyonlarında bozulma ve düşük proteinli diyette olanlar bu ürünü almadan önce doktora danışmalıdır. 16 yaşından küçük çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanımı tavsiye edilmez. Düzenli kullanılan bir ilaç varsa bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocukların erişemeyeceği, serin ve nemiz ortamlarda saklayınız. Gıda takviyesidir, herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisinde kullanılamaz. Nutrever L-Glutamine 250 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrever L-Glutamine 250 Gr Satın Al

Nutrever L-Glutamine 250 Gr Ampul Almanya’da üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutraver’ın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrever ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis


Servis : 1 Ölçek 5 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.>Bir serviste 5 Gram Saf Glutamine> 50 Servis> Toz formda ve Aromasızdır> Alman menşeili Nutrever markası>

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler