Nutrever Whey Protein 2000 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRV0005
Son Kullanma Tarihi: 02/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 449,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 449,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Nutrever Whey Protein Tozu Çikolata 2000 Gr

Nutrever Whey Protein Tozu Çikolata 2000 Gr WPC-konsantre whey proteini, CFM teknolojisiyle üretilmiş WPI-izole whey proteini ve kaliteli WPH-hidrolize whey proteininden oluşmaktadır. Nutrend Whey Protein tozu servisinde 23 g protein, 5,3 g whey proteinden gelen BCAA ve düşük karbonhidrat oranına sahiptir.
Nutrever Whey Protein ile ilgili yapılan yorum ve önerilerde günlük protein ihtiyacı olan kullanıcılar ve kas gelişimi amaçlı antrenman yapan (vücut geliştirme) sporcular tarafından tercih edildiği paylaşılan bir supplement olarak bilinmektedir.

Nutrever Whey Protein ne işe yarar?

Nutrever Whey formülünde bulunan hızlı emilime sahip olan Hidrolize whey ve CFM filtreleme özelliği ile üretilmiş İzole Whey protein içeriği ile hızlı bir şekilde emilim sağlayarak kaslara ulaşır. Bu nedenle özellikle antrenman sonrası tüketildiğinde, gereken protein ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılanmasına destek olur.
CFM teknolojisi ile elde edilen izole protein ise yüksek biyoyararlanıma sahip kaliteli bir ham madde olarak ön plana çıkmaktadır.

Nutrever Whey Özellikleri

- Bir serviste 23 gram protein,
- %23 BCAA oranı,
- 3 farklı Whey protein içeriği: Konsantre/Hidrolize/İzole.
- CFM teknolojisi ile üretin whey proteini (WPI).
- 67 servis.

Nutrever Protein Nasıl Kullanılır?

Nutrever Whey Protein birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. İhtiyaca göre spor öncesi de bir servis kullanılabilmektedir. Spor sonrası kullanımı yapılacaksa ve süt tercih edilirse yağsız süt kullanımı daha uygun olmaktadır.
Spor yapılmayan günlerde ise sabah kahvaltı öncesi bir servis ve ara öğünlerde de kullanılabilmektedir.
Nutrever Whey Protein Tozu Çikolata 2000 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrever Whey Protein Tozu Çikolata 2000 Gr Nutrever Whey Protein Tozu Çikolata 2000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli