Nutrever Whey Isolate Protein 900 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRV0013
Son Kullanma Tarihi: 05/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 699,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 699,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 1

Nutrever Whey İsolate Protein Çikolata 900 gr


Nutrever Whey İsolate Protein Çikolata 900 gr WPI-izole whey proteini içeren formül ile servisinde 25,2 gr protein ve 6,3 gr BCAA ile oldukça yüksek orana sahip supplement ürünüdür. İzole Protein tozu sıfıra yakın düşük oranda karbonhidrat, yağ ve şeker içermektedir.

Nutrever Whey Isolate Protein forum sitelerinde yapılan yorum ve öneriler dikkate alındığında vücut geliştirme, Crossfit gibi dayanıklılık gerektiren sporcular tarafından yoğun olarak tercih edildiği paylaşılmaktadır.

Nutrever Whey Isolate Özellikleri

 • Bir serviste 25,2 gram protein,
 • Serviş başına 6,3 gram BCAA,
 • %47,7 EAA's (esansiyel amino asitleri) oranı,
 • CFM teknolojisi ile üretin izole whey proteini (WPI),
 • Düşük yağ ve şeker,
 • 30 servis,
 • Çikolata Aromalı.

  Nutrever Isolate Nasıl Kullanılır?

  Nutrever Nutrition Whey Isolate Protein birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. İhtiyaca göre spor öncesi de bir servis kullanılabilmektedir. Spor sonrası kullanımı yapılacaksa ve süt tercih edilirse yağsız süt kullanımı daha uygun olmaktadır.

  Spor yapılmayan günlerde ise sabah kahvaltı öncesi bir servis ve ara öğünlerde de kullanılabilmektedir.

  Whey İsolate Protein Çikolata 900 gr Fiyat
  Nutrever Whey İsolate Protein Çikolata 900 gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Nutrever Whey İsolate Protein Çikolata 900 gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutrever markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Nutrever Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Nutrever Nutrition Whey İsolate Protein Çikolata 900 gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Nutrever Whey Isolate Protein 900 Gr Çikolata Besin Bilgisi
  Nutrever Whey Isolate Protein 900 Gr Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Nutrever Whey Isolate Protein 900 Gr Çikolata Neleri İçermez
  Nutrever Whey Isolate Protein 900 Gr Çikolata Nasıl Kullanılır