Nutrever Gainer Formula 3000 Gr Çilek Aromalı (NTRVRGNR2)

5,00
Fiyat : ₺325,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 30
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08,2021

  • Havale %5 İndirim

    308,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr Toparlanmayı destekleyen mükemmel karbonhidrat karışımı ve yüksek protein oranı sağlayan protein karışımından formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Nutrever Gainer toparlanmayı destekleyen mükemmel karbonhidratların karışımı (Maltodekstrin, fruktoz, dekstroz, vaksi mısır nişastası) ve yüksek protein oranı sağlayan proteinlerin karışımıyla (Konsantre whey proteini, izole whey proteini, hidrolize whey proteini, izole süt proteini, tavuk yumurtası proteini) harika bir kombinasyona sahiptir.

. Bu mükemmel kombinasyon vücudun yağsız vücut kütlesi gelişimini ve kas gelişimini aynı anda desteklemesi için dizayn edilmiştir.

Gainer Nedir?

Mass Gainer'ın ne olduğunu ve içeriğini ne içerdiğini bilmeliyiz? Kütle Kazanları, protein tohumlarına benzer yüksek kalorili takviyedir ve vücudunuza gerekli besin maddelerinin eksiksiz bir karışımını vererek kaslarınıza daha fazla kütle katmanıza yardımcı olur. Genellikle farklı miktarda protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve amino asitler içerir. Bunlar genellikle vücut geliştiricileri ek cephaneliğinde bulunur; çünkü genellikle kas yapımı kadar egzersiz sonrasında kas kurtarmalarını desteklemek için kullanırlar. Sadece bu değil, aynı zamanda kaslarınıza daha fazla kütle doldurarak kilo alımını da destekler.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr kullanım ve etki olarak daha üst düzey fayda sağlaması için amaca uygun olarak bcaa ve amino asit lerle beraber kullanılabilir. Kilo alımı içinde Creatinlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Nutrever Gainer Formula 3000 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr Satın Al

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr Ampul Almanya’da üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutraver’ın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrever ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Sonrası 1 Servis

Akşam Yemek Sonrası 1 Servis

3 Ölçek 130 Gram
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Nutrever Gainer Formula"?
>Servisinde 516 kalori


> Servisinde 33,5 gram protein


> B6 Vitamini ilaveli.


> Kompleks karbonhidrat içeriğine sahip
>


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MYTHPOWER ARGININE HCL

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.