Nutrever BCAA Powder 500 Gr Şeftali

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRV0001
Son Kullanma Tarihi: 03/2022

Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr

Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr servis başına 2:1:1 oranında 8 gr BCAA ve 1,5 gr glutamin içeren toz ve aromalı formda dizayn edilip satışa sunulan amino asittir.
Üretimi Almanya’da yapılan Nutrever Bcaa servisinde bulunan yüksek orandaki bcaa miktarı ile dikkat çekmektedir. Formülünde ilave olarak bulunan 1500 mg Glutamin ise ürünün kompleks bir formda olmasını sağlamaktadır.

Nutrever bcaa powder ne işe yarar?

Nutrever Bcaa kompleks yapısı sayesinde sporcuların protein sentezi ihtiyacını karşılamasının yanında antrenman sonrasındaki toparlanma ve yenilenme sürecinin kısaltılması konusunda da yardımcı olabilecek bir formülasyona sahiptir.
Nutrever Bcaa sporcuların ihtiyaçlarına göre spor öncesi-esnası ve sonrası kullanımlara uygun olmakla beraber özellikle spor öncesi ve sonrası kullanımda daha çok tercih edilebilecek bir amino asittir.

Nutrever bcaa powder Özellikleri

- 2:1:1 Lösin, izolösin ve valin oranı.
- Her servisinde 8000 mg BCAA.
- 1 serviste 1500 mg glutamin.
- Şeftali aromalı.
- 50 servis.

Nutrever bcaa powder Nasıl Kullanılır?

Nutrever BCAA Powder 500 Gr kullanımı öncelikli olarak spor öncesi ve spor sonrası olarak 2 servis olarak tavsiye edebiliriz. Spor sonrasında Protein tozu kullanıyorsanız Nutrever BCAA Powder antrenman esnasında kullanıp spor sonrasında da protein tozu kullanımı daha verimli olabilir.
Nutrever bcaa kullanıcının amacına, yaptığı spor ve beslenmesine göre kullanım şekli ve dozajı değişmektedir. Vücut Geliştirme, boks gibi yoğun spor yapan ve supplement kullanan tüketiciler yaptıkları yorum ve önerilerde spor öncesi, sonrası ve gün içi birer servis kullandıklarını paylaşmaktadır.
Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar