Nutrever BCAA Powder 500 Gr Şeftali

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRV0001
Son Kullanma Tarihi: 02/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 439,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 439,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 4

Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr


Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr servis başına 2:1:1 oranında 8 gr BCAA ve 1,5 gr glutamin içeren toz ve aromalı formda dizayn edilip satışa sunulan amino asittir.

Üretimi Almanya’da yapılan Nutrever Bcaa servisinde bulunan yüksek orandaki bcaa miktarı ile dikkat çekmektedir. Formülünde ilave olarak bulunan 1500 mg Glutamin ise ürünün kompleks bir formda olmasını sağlamaktadır.

Nutrever bcaa powder Özellikleri

 • 2:1:1 Lösin, izolösin ve valin oranı,
 • Her servisinde 8000 mg BCAA,
 • 1 serviste 1500 mg glutamin,
 • Şeftali aromalı,
 • 50 servis.

  Nutrever bcaa powder Nasıl Kullanılır?

  Nutrever BCAA Powder 500 Gr kullanımı öncelikli olarak spor öncesi ve spor sonrası olarak 2 servis olarak tavsiye edebiliriz. Spor sonrasında Protein tozu kullanıyorsanız Nutrever BCAA Powder antrenman esnasında kullanıp spor sonrasında da protein tozu kullanımı daha verimli olabilir.

  Nutrever bcaa kullanıcının amacına, yaptığı spor ve beslenmesine göre kullanım şekli ve dozajı değişmektedir.

  Vücut Geliştirme, boks gibi yoğun spor yapan ve supplement kullanan tüketiciler yaptıkları yorum ve önerilerde spor öncesi, sonrası ve gün içi birer servis kullandıklarını paylaşmaktadır.

  Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr Fiyat
  Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Nutrever Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutrever markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili bilgilere Nutrever Türkiye sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Nutrever Nutrition Bcaa Powder İce Tea Şeftali 500 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Nutrever BCAA Powder 500 Gr Şeftali Besin Bilgisi
  Nutrever BCAA Powder 500 Gr Şeftali Özellikleri Nelerdir
  Nutrever BCAA Powder 500 Gr Şeftali Neleri İçermez
  Nutrever BCAA Powder 500 Gr Şeftali Nasıl Kullanılır