• Nutrend Whey Protein 2820 Gr Çikolata

Nutrend Whey Protein 2820 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0015
  • Son K. Tarihi: 10-2020
  • 339,00 TL
      Havale ile: 322,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend Whey Protein 2820 gr 

Nutrend Whey Protein 2820 gr Servisinde 22,7 gr whey protein içerisinde 5 gr BCAA ( lösin,izolösin ve valin) amino asit içeren formüle sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür. Yüksek biyolojik değere sahip Nutrend protein, hızlı emilebilen konsantre ve izole whey protein içerir.

Nutrend Whey Protein son teknoloji ürünü yüksek biyolojik değere sahip bir amino asit spektrumunu korur. % 100 WHEY PROTEIN, premium içeriklerin ve yeni üretim teknolojilerinin dengeli bir kombinasyonunun birleşimidir. Ürünün temel bileşeni, son derece ultra filtreli bir peyniraltı suyu konsantresi (WPC) ve Cross-Flow Mikrofiltrasyon (CFM) tarafından yapılan en saf peynir altı suyu proteini izolatı (WPI) formundan gelmektedir. CFM yöntemi, ürünün minimum denatüre protein içermesini ve biyolojik olarak aktif protein fraksiyonlarının tümünü korumasını sağlar.

Nutrend Whey Protein en iyi bileşenleri birleştirerek, vücudunuza her bir porsiyonda 23 gram yüksek uç protein ve 5 g'dan fazla dallı zincirli amino asit (BCAA) sağlayabilir. Olağanüstü lezzet çeşitliliği bu ürünün bir başka avantajıdır. % 100 WHEY PROTEIN çok kolay çözülür ve karıştırmak için bir shaker yeterli olur. Yeterli miktarda kaliteli protein alımı, kas dokusunun yeniden yapılandırılmasına ve kas büyümesinin desteklenmesine yardımcı olur.

Whey Protein Nedir?

Whey proteini, önemli ve dallanmış zincirli amino asitler içerdiğinden kas oluşturma için tüketebileceğiniz en iyi protein türlerinden biridir. Egzersiz öncesi veya sonrasında peyniraltı suyu protein tüketerek, kas büyümesi için kas protein sentezi olarak da bilinen, vücudunuzdaki amino asitler miktarını artırabilirsiniz. Peynir altı suyu proteini, peyniraltı suyu proteini izolatı da dahil olmak üzere farklı formlarda bulunabileceği için, her formun sağlık yararlarını ve sizin için en iyi peynir altı suyu proteini türünü anlamanız önemlidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Whey Protein 2820 gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Whey Protein Özellikle sporcular için formüle edilmiştir. Değişik bir diyet yerine geçmez. Tavsiye edilen dozu aşmayın. Çocuklar, hamile veya emziren kadınlar için tasarlanmamıştır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın! Kuru bir yerde, 25 ° C'yi aşmayan ve doğrudan güneş ışığından uzak bir sıcaklıkta saklayın. Üretici, uygunsuz kullanım veya depolama nedeniyle meydana gelen hasarlardan sorumlu değildir. Ürün alerjen soya içerir. Ürün alerjen laktoz ve soya içerir. Nutrend Whey Protein gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Whey Protein 2820 gr Satın Al

Nutrend Whey Protein 2820 gr Çek Cumhuriyetinde üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız datoptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Sabah Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:


Sabah Kahvaltı Öncesi 1 Servis


Servis : 2 Ölçek 30 Gr
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>% 76 protein


> Hizmet başına 5000 mg BCAA> L-glutamin içeriği yüksek


> Yapay renklendirici içermez
>

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler