Nutrend Whey Isolate 1800 Gr Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRD0012
Son Kullanma Tarihi: 11/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 539,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 539,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 20

Nutrend Whey İsolate Protein Çilek 1800 Gr

Nutrend Whey İsolate Protein Çilek 1800 Gr izole protein kaynağı (WPI) olan formülüne kolostrum ilave edilerek CFM yöntemi ile üretilip satışa sunulan supplement ürünüdür.
Nutrend Whey Isolate 1800 Gr, bir serviste 26 gr protein ve 6.6 gr BCAA içeriğinin yanı sıra düşük yağ ve laktoz içeren, kolayca sindirilebilen protein olarak dikkat çekmektedir.

Nutrend 100 isolate ne işe yarar?

CFM yöntemi ile elde edilen whey protein türleri, doğallığını korumalarından dolayı yüksek biyoyararlanıma sahiptir. Ayrıca daha düşük yağ ve laktoz içermektedirler. Bu özelliklerinden dolayı protein vücutta daha kolay sindirilir ve hızla emilim sağlayarak kısa sürede kaslara ulaşmasını sağlarlar.
Kolostrum ise doğumdan hemen sonra, genellikle ilk 6 saatte anne sütünde bulunan bebeğin bağışıklık sistemi ve gelişimi için gerekli olan çok önemli bir antikordur.

Nutrend whey isolate 1800 gr Özellikleri

- %85 oranında protein,
- Servis başına 6.6 gr BCAA,
- CFM teknolojiisi üretilen kaliteli ham madde,
- Kolay karışabilme,
- %100 izole whey,
- Çok düşük şeker,
- Çok düşük yağ ve laktoz,
- Kolostrum içeriği.

Nutrend izole protein Nasıl Kullanılır?

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr birinci derecede kullanım zamanı spordan hemen sonra 1 servistir. İhtiyaca göre spor öncesi de bir servis kullanılabilmektedir. Spor sonrası kullanımı yapılacaksa ve süt tercih edilirse yağsız süt kullanımı daha uygun olmaktadır.
Spor yapılmayan günlerde ise sabah kahvaltı öncesi bir servis ve ara öğünlerde de kullanılabilmektedir.
Nutrend Whey İsolate Protein Çilek 1800 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrend Whey İsolate Protein Çilek 1800 Gr Nutrend Whey İsolate Protein Çilek 1800 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli