• Nutrend Whey Isolate 1800 Gr

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0012
  • Son K. Tarihi: 07-2020
  • 399,00 TL
      Havale ile: 379,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr Servis başına 26 gram izole whey içeren ve yüksek orandaki BCAA içeriğiyle dizayn edilmiş sorcu gıdası takviye ürünüdür. Nutrend Whey Isolate CFM yöntemi ile üretilmiş olmasından dolayı içeriği yüksek biyoyararlanıma sahiptir.

Peynir altı suyu proteini izolatı (WPI), en saf peynir altı suyu proteini formunu gizler. Premium WPI üretimi çok pahalıdır, ancak paranız için alabileceğiniz en iyi protein formudur. % 100 WHEY ISOLATE, CFM yöntemiyle (Cross-Flow Microfiltration) üretilen proteini içerir. CFM yöntemi, ürünün minimum denatüre protein içermesini ve biyolojik olarak aktif protein fraksiyonlarının tümünü korumasını sağlar.

% 100 WHEY ISOLATE, dallı zincirli amino asitler ve birinci sınıf protein ile yüklenir. Her bir servisi 26 gram protein ve özellikle 6,5 g'dan fazla dallanmış zincirli amino asitler (BCAA) içerir. % 100 WHEY ISOLATE çok kolay çözülür ve karıştırmak için shaker kullanmanız yeterli olur. Vücudunuza kas dokusunu yeniden oluşturmaya ve kas büyümesine katkıda bulunmaya yardımcı olan en kaliteli proteini içerir.

İzole Protein Tozu Nedir?

Peynir suyu izolatı, aynı zamanda peyniraltı suyu proteini izolatı olarak bilinir, peynir üretim prosesinin doğal yan ürünüdür. Etlerden şekerlere ve belirli içecek türlerine kadar uzanan çeşitli ürünlerin yapımında kullanılabilen kuru, toz halindeki bir maddedir. Eşsiz sağlık yararları nedeniyle, peynir altı suyu izolatı da bir sağlık takviyesi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr eterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Hassas kişilerde mide kramplarına ve diareye sebebiyet verebilir. Bu durum devam ederse kullanmayı bırakınız. Kullanım talimatına uyulmalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Nutrend Whey Isolate Protein gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Nutrend Whey Isolate 1800 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr Satın Al

Nutrend Whey Isolate 1800 Gr Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Sabah Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Antrenman Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:


Sabah Kahvaltı Öncesi 1 Servis


Servis : 2 Ölçek 30 Gram
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>Zengin amino asit profiline sahiptir.


> % 85 oranında protein içerir


> Bir porsiyonda 6600 mg BCAA


> Düşük şeker ve laktoz içeriği.
>

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler