• Nutrend Whey E Vitamini Kombinasyonu

Nutrend Whey E Vitamini Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     KOMB0008
  • Son K. Tarihi: 01/2020
  • 379 279,00 TL
  •   Havale ile: 265,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Nutrend Whey Protein 2250 gr Bisküvi Aromalı

Nutrend Whey Protein 2250 gr Servisinde 22,7 gr whey protein içerisinde 5 gr BCAA ( lösin,izolösin ve valin) amino asit içeren formüle sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür. Yüksek biyolojik değere sahip Nutrend protein, hızlı emilebilen konsantre ve izole whey protein içerir. 

Nutrend Whey Protein son teknoloji ürünü yüksek biyolojik değere sahip bir amino asit spektrumunu korur. % 100 WHEY PROTEIN, premium içeriklerin ve yeni üretim teknolojilerinin dengeli bir kombinasyonunun birleşimidir. Ürünün temel bileşeni, son derece ultra filtreli bir peyniraltı suyu konsantresi (WPC) ve Cross-Flow Mikrofiltrasyon (CFM) tarafından yapılan en saf peynir altı suyu proteini izolatı (WPI) formundan gelmektedir. CFM yöntemi, ürünün minimum denatüre protein içermesini ve biyolojik olarak aktif protein fraksiyonlarının tümünü korumasını sağlar. 

Nutrend Whey Protein en iyi bileşenleri birleştirerek, vücudunuza her bir porsiyonda 23 gram yüksek uç protein ve 5 g'dan fazla dallı zincirli amino asit (BCAA) sağlayabilir. Olağanüstü lezzet çeşitliliği bu ürünün bir başka avantajıdır. % 100 WHEY PROTEIN çok kolay çözülür ve karıştırmak için bir shaker yeterli olur. Yeterli miktarda kaliteli protein alımı, kas dokusunun yeniden yapılandırılmasına ve kas büyümesinin desteklenmesine yardımcı olur.

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels


Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini, hücre zarlarını serbest radikallerin neden olduğu zararlara karşı koruyan ve LDL kolestrolünün oksidasyonunu önleyen güçlü, yağda çözünür bir antioksidandır . E vitamini terimi, doğada bulunan vitamin kompleksini oluşturan, çeşitli alt gruplarına sahip, tokoferoller ve tokotriyenler adı verilen sekiz bileşik grubunu kapsar. Bu farklı bileşiklerin her biri farklı kimyasal ve biyolojik etkilere sahiptir.

E Vitamini, iskelet, kalp ve düz kasın yapısal ve fonksiyonel bakım için gereklidir. Ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur ve vitamin A ve K, demir ve selenyum depolamaya yardımcı olur . Bağışıklık sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahip olabilir, kalp hastalığına neden olabilecek oksidatif hasarlara karşı koruma, kansere karşı koruyucu etkilere sahiptir, Alzheimer hastalığının semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir ve özellikle gözlerde diyabetle ilgili bazı hasarları önlemeye yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr + BCAA Powder Kombinasyonu
İndirim
13%

Multipower Pure Whey Protein ..

574,00 TL 499,00 TL

Multipower Pure Whey Protein 900 Gr + BCAA Powder Kombinasyonu
İndirim
12%

Multipower Pure Whey Protein ..

374,00 TL 329,00 TL