Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül (NUTRNTRMJ)

5,00
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 20
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05,2020

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül

Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül bitkisel ekstrelerden üretilmiş yağ yakıcı ve termojenik özelliklere sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Nutrend Thermo Compressed özellikle kilo vermek isteyen sporcular için son derece zengin bir içerikle dizayn edilmiş performans artışınıda desteklemek üzere tamamen doğal olarak üretilip satışa sunulmaktadır.

Nutrend Thermo özellikle yoğun performans gerektiren sporları yapan kişiler için oldukça uygun bir ürün olmakla beraber yoğun olarak içerdiği bitkisel ve kafein miktarları nedeniyle, oldukça etkili bir termojenik üründür.

Yağ Yakıcılar

Bu kategoride, etkili vücut şekillendirme ve yağ dokusunun azaltılması için kapsamlı bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Maksimum etki için, ürünleri düzenli fiziksel aktivite ve dengeli bir rasyonel diyetle birleştirmenizi öneririz. Kilo vermeyi denerken hareket ve dengeli bir diyet olmadan, yo-yo etkisi olarak adlandırılan riski riske atarsınız. Kendinizi bir yaşam tarzı değişikliğine yönlendirin ve sonuçların yakında geleceğini göreceksiniz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül Özellikle sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesi. Değişik bir diyet yerine geçmez. Çocuklar, hamile veya emziren kadınlar için tasarlanmamıştır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın! 25 ° C'yi aşmayan ve doğrudan güneş ışığından uzak bir sıcaklıkta saklayın. Üretici, uygunsuz kullanım veya depolama nedeniyle meydana gelen hasarlardan sorumlu değildir. Ürün alerjen laktozu içerir. Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül Tablet gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül Satın Al

Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül Satın Al Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Aç karnına öğünlerden önce veya fiziksel aktiviteden 60 dakika önce 1-2 kapsül tüketiniz

Günlük maksimum tüketim porsiyonu 2 kapsüldür.


Servis : 2 Kapsül
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Nutrend Thermo"?
>244 mg kafein


> 800 mg trozin amino asidi


> 550 gr yeşil çay ekstresi


> 400 gr garasinya kamboçya ekstresi
>
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MYTHPOWER ARGININE HCL

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.