• Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0011
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 265,00 TL
      Havale ile: 251,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet servisinde 10000 mg hidrolize izole peynir altı suyu içeren formda dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.Vücut tarafından en kolay şekilde sindirilebilen ve çok sevilen form olan % 100 saf peynir altı suyu proteini hidrolizatından üretilmiştir.

Nutrend Whey Amino kolayca emilebilir; Pratik bir tablet formunda % 100 saf peynir altı suyu proteini hidrolizatıdır. Tabletler kesin ve uygun bir dozaj biçimini temsil eder ve her bir tablet 2,000 mg peynir altı suyu proteini hidrolizatı içerir. Bu üründeki amino asitlerin nispi oranı mükemmel dengelidir. Yoğun fiziksel aktivite sırasında, diğer önemli maddelerle birlikte bireysel amino asitlerin kaybı vardır. Amino asitler, her proteinin yapı taşlarıdır.

Uygun bir protein proteini alımı, optimal bir amino asit aralığıyla birlikte, kas büyümesine katkıda bulunur. Dallanmış zincirli amino asitler vücudun diyet yoluyla alması gereken temel asitler arasındadır çünkü diğer kaynaklardan sentezleri vücutta meydana gelmez.

Amino Asit Nedir?

Her protein belirli bir amino asit aralığından oluşur ve her amino asit vücutta rol oynar. Bazı amino asitler belirli koşullar altında sağlıklı bir organizma tarafından oluşturulabilir, ancak diğerleri vücut tarafından yapılamaz. Vücudun üretemediği amino asitlere esas denir. Gıda veya gıda takviyelerinde düzenli olarak tüketilmelidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet Özellikle sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesi. Değişik bir diyet yerine geçmez. Çocuklar, hamile veya emziren kadınlar için tasarlanmamıştır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın! 25 ° C'yi aşmayan ve doğrudan güneş ışığından uzak bir sıcaklıkta saklayın. Üretici, uygunsuz kullanım veya depolama nedeniyle meydana gelen hasarlardan sorumlu değildir. Ürün alerjen laktozu içerir. Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet Satın Al

Nutrend Whey Amino 10000 300 Tablet Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Sabah Kahvaltı Sonrası 1 Servis
Antrenman Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:


Öğün Aralarında 3 Servis


Servis : 5 Tablet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>Zengin amino asit profiline sahiptir


> Tablet başına 2000 mg amino asit> % 100 peynir altı suyu proteini hidrolizatı


> Tablet formda kolay kullanım
>

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler