• Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0005
  • Son K. Tarihi: 05-2019
  • 95,00 TL
      Havale ile: 90,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet Her tablette 1,5 gr BCAA içeren ve Esansiyel amino asitlerdeki en iyi oran olan 4:1:1 BCAA ( L-lösin, L-izolösin, L-valin) den formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Nutrend BCAA tablet formunda temel dallı zincirli amino asitler L-lösin, L-izolösin ve L-valin (BCAA). Tabletler, kesin ve uygun bir dozaj biçimini temsil eder ve her bir tablet, 1,5 g BCAA içerir. Uçucu dallı zincirli amino asitler, bu üründe L-lösin için 4: 1: 1 oranında temsil edilir. Yoğun fiziksel aktivite sırasında, diğer önemli maddelerle birlikte bireysel amino asitlerin kaybı vardır. Amino asitler, her proteinin yapı taşlarıdır.

Uygun bir protein proteini alımı, optimal bir amino asit aralığıyla birlikte, kas büyümesine katkıda bulunur. Dallanmış zincirli amino asitler vücudun diyet yoluyla alması gereken temel asitler arasındadır çünkü diğer kaynaklardan sentezleri vücutta meydana gelmez.

Amino Asit

Her protein belirli bir amino asit aralığından oluşur ve her amino asit vücutta rol oynar. Bazı amino asitler belirli koşullar altında sağlıklı bir organizma tarafından oluşturulabilir, ancak diğerleri vücut tarafından yapılamaz. Vücudun üretemediği amino asitlere esas denir. Gıda veya gıda takviyelerinde düzenli olarak tüketilmelidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet Böbrek fonksiyonlarında bozulma ve düşük proteinli diyette olanlar bu ürünü almadan önce doktora danışmalıdır. 16 yaşından küçük çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanımı tavsiye edilmez. Düzenli kullanılan bir ilaç varsa bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocukların erişemeyeceği, serin ve nemiz ortamlarda saklayınız. Gıda takviyesidir, herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisinde kullanılamaz. Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Tabletleri çiğnemeyin! Bir kez 25 ° C'yi aşmayan bir sıcaklıkta depolayın ve 3 ay içinde kullanın.

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet Satın Al

Nutrend BCAA 4:1:1 100 Tablet Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Yarım saat önce 1 Servis
Antrenmandan Sonra 1 Servis


1 Servis = 5 Tablet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.>1 Tablette 1500 Mg BCAA


> 4:1:1 amino asit oranı


> İlave tatlandırıcı içermez


> Tablet Formda

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler