Nutrend Whey E Vitamini Kombinasyonu
26% İndirim
Nutrend Whey Balık Yağı Kombinasyonu
26% İndirim
Nutrend Kas Kombinasyonu
26% İndirim

Nutrend Kas Kombinasyonu..

389,00 TL 289,00 TL

Nutrend Kas 2 Kombinasyonu
27% İndirim

Nutrend Kas 2 Kombinasyonu..

409,00 TL 299,00 TL

Nutrend Beef Protein 900 Gr
Nutrend Whey Protein 2250 gr  Çikolata
Nutrend Micellar Casein 2250 Gr

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr ..

Stokta Yok

399,00 TL

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr
Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Nutrend Nutrition

Nutrend Nutrition NUTREND DS, Inc. 1993 yılında kurulmuştur. Beslenme ve beslenme takviyelerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. NUTREND, 24 yıllık tarihinde Çek beslenme ve gıda takviyeleri pazarında lider oldu. NUTREND, aktif bir yaşam tarzı için spor beslenme ve besin takviyelerinin lider olmuş bir üreticisidir.

2017'de NUTREND, Çek ve dış pazarlarda 24 yıllık başarılı operasyonlarını kutladı ve tesislerini önemli ölçüde genişleterek ürün gamınıda çeşitlendirmektedir. NUTREND şu anda çeşitli meslek ve uzmanlık alanlarında yaklaşık 250 çalışanı istihdam etmektedir. Firma hızla gelişmesi sayesinde, ürünlerini sadece Çek Cumhuriyeti'nde değil diğer 60 ülkede eczanelerde, supplement mağazalarında, sağlıklı gıda mağazalarında ve fitness salonlarında satışa sunmaktadır.

Nutrend spor beslenmesi alanı ürün çeşitlerinin önemli bir parçasıdır. Son derece verimli ancak tamamen yasal bir kompozisyonda ve tüm ürünleri Sağlık Bakanlığı ve Çek Cumhuriyeti Anti-Doping Komitesi tarafından onaylanmış ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.


Ürün Kalitesi ve Dağıtım

Ürünlerin en iyi kaliteleri sadece performansı ve kariyerleri kalite takviyelerine bağımlı olan profesyonel sporcular tarafından değil, aynı zamanda Çek Cumhuriyeti Anti-Doping Komitesi ve onbinlerce memnun müşteri tarafından da teyit edilmektedir. 2011 yılında NUTREND, 170 metrelik derin artezyen kaynağından gelen Mountain Spring, son derece yüksek kaliteli bir su kaynağı olarak portföyünü genişletti. NUTREND, giderek artan pazar talebine yanıt veriyor ve kendi markalı satış ağlarını kurmaya karar verdi. Bu mağazaların ana özelliği, şirketin konsepti ve tarzı, yüksek kaliteli ürünleri ve tüm spor endüstrilerinde uzman tavsiyelerini birleştiren birleştirilmiş görünümdür.

NUTREND DS'nin eğitim merkezi, yeni bir ofis binasında inşa edildi ve son teknoloji ürünü teknoloji ile donatılmış 5-6 ayrı odada 100 - 130 kişilik kapasiteler sunuyor. Onun olağanüstü nitelikleri, Endüstri ve Ticaret Bakanlığı ve Çek Cumhuriyeti tarafından ilan edilen 2013 Yılın Ticari Projesinde Eğitim Merkezleri kategorisinde birincilik kazandığı gerçeğini taşıyor.Nutrend Nutrition Ürünlerini Satın Al

Nutrend Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Universal Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.