21 Ürün Mevcut

Nutrend Nutrition

NUTREND Nutrition

NUTREND, aktif ve sağlıklı bir yaşam için, spor beslenme ve besin takviyeleri konusunda uzmanlaşmış diyet ürünlerinde bir üreticidir.

Spor beslenmesi ürün yelpazesinin önemli bir parçasıdır. Vurgu çok yüksek verimlilik ve ürünlerimizin toplam yasallığı üzerine. Her ürün, Çek Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Fransız sağlık otoriteleri tarafından onaylanmıştır. Ayrıca Çek Anti-Doping Komisyonu tarafından da onaylandı. Ürünlerimizin etkinliği sporcular ve çeşitli spor organizasyonları tarafından olumlu değerlendirilmektedir.

Çek, Slovak Olimpiyat Komitesi ve Çek Paralimpım Komitesi ile işbirliği yapıyoruz.

Ürün yelpazemiz tüm sporcuların ihtiyaçlarını karşılamakta ve birbirlerini tamamlamaktadır. Ürünlerimizin kalitesi ve dopingle mücadeledeki aktif tutumu başarımızın kaynağıdır. Nutrend, Avrupa'da spor için gıda takviyelerinin lider üreticileri arasında yer alır.NUTREND ürünleri, uzmanlaşmış perakende zincirleri, fitness merkezleri, sağlıklı gıda mağazaları, dayanıklılık mağazalarında dağıtılır ve 18 Avrupa ülkesinde bulunmaktadır.

NUTREND, aktif ve sağlıklı bir yaşam için, spor beslenme ve besin takviyeleri konusunda uzmanlaşmış diyet ürünlerinde bir üretici. Spor beslenmesi ürün yelpazesinin önemli bir parçasıdır. Vurgu çok yüksek verimlilik ve ürünlerimizin toplam yasallığı üzerine. Her ürün, Çek Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Fransız sağlık otoriteleri tarafından onaylanmıştır.

Kendi araştırma, geliştirme ve üretimimizden kaynaklanan ürünlerin kalitesi Çek Anti-Doping Komisyonu tarafından da onaylanmıştır. Ürünlerimizin etkinliği sporcular ve çeşitli spor organizasyonları tarafından olumlu değerlendirilmektedir. Çek, Slovak Olimpiyat Komitesi ve Çek Paralimpım Komitesi ile işbirliği yapıyoruz.

Ürünlerimiz özel zincir mağazalarda satın alınabilir. Birbirimizi tamamlayan ürün yelpazemizin profili, yüksek kalitededir ve dopingle mücadelede aktif bir tavır sergilemektedir. Bu, NUTREND'i spor ve aktif yaşam tarzı için en önemli gıda takviyeleri üreticileri arasına yerleştirir. Ve bu yüzden NUTREND birçok Avrupa ülkesine ihraç ediyor.

NUTREND Nutrition Tarihçesi

NUTREND 1993 yılında kurulmuş olup, beslenme ve diyet takviyelerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. 17 yılda şirket, beslenme ve beslenme takviyesi pazarında önde gelen Çek üreticisi haline geldi. Bugün, şirketimiz farklı faaliyet alanlarında yaklaşık 100 kişiyi istihdam etmektedir.

Spor beslenmesi teklifimizin önemli bir parçasıdır. Mevzuata uygun kompozisyonlar önermekle birlikte esas olarak etkili ürünlerin geliştirilmesine odaklanıyoruz. Tüm ürünler Çek Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Fransız sağlık otoriteleri tarafından onaylanmıştır.

Birçok ürün Çek Cumhuriyeti Anti-Doping Komitesi tarafından onaylanmıştır.

NUTREND DS, Çek Cumhuriyeti'nde ve Avrupa'da, Polonya'da bir iştirak de dahil olmak üzere son derece gelişmiş bir ticari ağa sahiptir ve 1999'da açılmıştır.

NUTREND Nutrition Sahip Olduğu Sertifikalar

NUTREND Şirketi, 12.9.2006 tarihinden beri ISO 9001: 2000 sertifikasına sahiptir.

Firmamızın sertifikası, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yüksek kalitesinin garantisidir. Hedefimiz, tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hedeflerini aşmalarını sağlamaktır.

NUTREND Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve geliştirme birçok dış uzman, diyetisyen ve sporcu ile toplumumuzda gerçekleşir. Özellikle ürünlerimizin verimliliği ve maksimum kalitesine odaklanıyoruz. ISO 9001: 2000 yönetim sisteminin kalite belgesi, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yüksek kalitesinin garantidir.

Sertifikasyon, dünya çapında 100'den fazla ülkede sertifikasyon hizmeti veren uluslararası kabul görmüş Bureau Veritas Sertifikasyon şirketi tarafından gerçekleştirildi. Sertifikaları dünya çapında geçerli ve kabul edilebilir niteliktedir.

NUTREND Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.