Nutrend Mass Gain Gold 3000 Gr Muz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRD0020

Nutrend Mass Gain Gold Gainer Muz 3000 Gr

Nutrend Mass Gain Gold Gainer Muz 3000 Gr servisinde 382 kalori ve 26 gram protein içeren kilo ve hacim kazandırıcı supplement ürünüdür.

Gold Gainer Ne İşe Yarar?

Nutrend Mass içeriğinde bulunan Karbonhidrat kaynağı olarak da %15'i früktoz, %32'si hızlı sindirilebilir maltodekstrin ve %15'i glikoz, proteinlerin büyük bir kısmı ise konsantre whey proteininden gelen formüle sahiptir.
Nutrend Mass Gain Gold Gainer içeriği antrenman öncesi karbonhidrat depolarını doldurmak ve antrenman sonrası da toparlanmayı hızlandırmak amacıyla ek olarak B1, B2, B3, B5, E ve folik asit ile desteklenmiştir.

Mass Gain Gold Özellikleri

- Her serviste 64,5 gram karbonhidrat 26 gram protein,
- %32 Maltodekstrin , %15 glikoz, %15 fruktoz'dan gelen hızlı sindirilebilir karbonhidrat kaynakları,
- %23,5 konsantre peynir altı suyu proteini, %10 izole süt proteini,
- Vitaminler ile zenginleştirilmiş içerik.

Mass Gain Gold Nasıl Kullanılır?

Mass Gain Gold Gainer özel durumlar haricinde genelde kilo ve hacim almak amacıyla kullanıldığı için günlük 1200 kalori civarında ürünü öğün sonralarında ve süt ile tüketilmesi halinde hedeflere ulaşmanızda sizlere destek olabilecek bir formüle sahiptir.
Nutrend Mass Gain Gold yorum ve ürünün içeriğine dikkat eden bazı kullanıcılar ise antrenman öncesi ve sonrası kullanımları tercih etmektedirler.
Nutrend Mass Gain Gold Gainer Muz 3000 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrend Mass Gain Gold Gainer Muz 3000 Gr Nutrend Mass Gain Gold Gainer Muz 3000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli