Nutrend Mass Gain Gold 3000 Gr Bisküvi

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRD0030

Nutrend Mass Gain Gold Gainer Bisküvi 3000 Gr

Nutrend Mass Gain Gold Gainer Bisküvi 3000 Gr %26 protein ve %64,5 karbonhidrat ek olarak B1, B2, B3, B5, E ve folik asit içeren mass gainer ürünüdür.

Mass Gain Gold Gainer Ne İşe Yarar?

Nutrend Mass formülünde bulunan proteinlerin büyük bir kısmı konsantre whey protein kaynağından gelmektedir. Karbonhidrat kaynağı olarak da %15'i glikoz, %15'i früktoz ve %32'si hızlı sindirilebilir maltodekstrin olmak üzere hazırlanıp satışa sunulmaktadır.
Nutrend Mass Gain Gold içeriği antrenman öncesi karbonhidrat depolarını doldurmak ve antrenman sonrası da toparlanmayı hızlandırmak amacıyla ek olarak B1, B2, B3, B5, E ve folik asit ile desteklenmiştir.

Nutrend Mass Gain Gold Özellikleri

- Her serviste 64,5 gram karbonhidrat 26 gram protein,
- %32 Maltodekstrin , %15 glikoz, %15 fruktoz'dan gelen hızlı sindirilebilir karbonhidrat kaynakları,
- %23,5 konsantre peynir altı suyu proteini, %10 izole süt proteini,
- Vitaminler ile zenginleştirilmiş içerik.

Mass Gain Gold Nasıl Kullanılır?

Mass Gain Gold Gainer kullanımı kilo ve hacim almak için ana öğünlerden sonra birer servis, antrenman esnasında kalori kazanımı için spor öncesi ve sonrası birer servis kullanılabilir.
Nutrend mass gain gold yorum ve özellikleri dikkate alındığında vücut geliştirme sporu yapanların Bulk döneminde ürünü oldukça yoğun olarak tercih ettikleri supplement olarak bilinmektedir.
Nutrend Mass Gain Gold Gainer Bisküvi 3000 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrend Mass Gain Gold Gainer Bisküvi 3000 GrNutrend Mass Gain Gold Gainer Bisküvi 3000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli