• Nutrend Kas 2 Kombinasyonu

Nutrend Kas 2 Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     KOMB0006
  • Son K. Tarihi: 01/2020
  • 409 299,00 TL
  •   Havale ile: 284,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Nutrend Whey Protein 2250 gr Bisküvi Aromalı

Nutrend Whey Protein 2250 gr Servisinde 22,7 gr whey protein içerisinde 5 gr BCAA ( lösin,izolösin ve valin) amino asit içeren formüle sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür. Yüksek biyolojik değere sahip Nutrend protein, hızlı emilebilen konsantre ve izole whey protein içerir. 

Nutrend Whey Protein son teknoloji ürünü yüksek biyolojik değere sahip bir amino asit spektrumunu korur. % 100 WHEY PROTEIN, premium içeriklerin ve yeni üretim teknolojilerinin dengeli bir kombinasyonunun birleşimidir. Ürünün temel bileşeni, son derece ultra filtreli bir peyniraltı suyu konsantresi (WPC) ve Cross-Flow Mikrofiltrasyon (CFM) tarafından yapılan en saf peynir altı suyu proteini izolatı (WPI) formundan gelmektedir. CFM yöntemi, ürünün minimum denatüre protein içermesini ve biyolojik olarak aktif protein fraksiyonlarının tümünü korumasını sağlar. 

Nutrend Whey Protein en iyi bileşenleri birleştirerek, vücudunuza her bir porsiyonda 23 gram yüksek uç protein ve 5 g'dan fazla dallı zincirli amino asit (BCAA) sağlayabilir. Olağanüstü lezzet çeşitliliği bu ürünün bir başka avantajıdır. % 100 WHEY PROTEIN çok kolay çözülür ve karıştırmak için bir shaker yeterli olur. Yeterli miktarda kaliteli protein alımı, kas dokusunun yeniden yapılandırılmasına ve kas büyümesinin desteklenmesine yardımcı olur.

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules karaciğere doğal destek sağlamak ve sağlıklı sindirimde yardımcı olmak için, enginar çiçeği ve süt dikeni tohumundan ekstraktlar ile formüle edilmiştir 

Milk Thistle'ın aktif maddelerinden biri Silymarin olarak bilinen bir maddedir. Çalışmalar, Silymarin'in hepatik (karaciğer) hücrelerin dış hücre yapısını, toksinlerin hücrelere girmesini azaltmak için değiştirdiğini göstermiştir; Karaciğerin rejeneratif kabiliyetini ve protein sentezini uyararak yeni karaciğer hücrelerinin oluşumunu teşvik edebilir; Karaciğer hücrelerini oksidatif hasardan koruyabilecek bir anti-oksidandır.

Karaciğerden gelen atıkların ve artıkların ortadan kaldırılmasını destekleyebilir ve karaciğere zararlı maddeleri detoks özümsemesine yardımcı olabilir; Sağlıklı karaciğer fonksiyonlarının yönetimine yardımcı olabilir ve safra üretimini teşvik edebilir. Safra salgısının uyarılmasına yardımcı olabilir. Araştırmalar, Milk Thistle'ın normal sağlıklı insanlarda karaciğerin koruyucu, anti-inflamatuar ve doğal rejeneratif özelliklerine yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.