Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çilek 3000 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRGMS1

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çilek 3000 Gr

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çilek 3000 Gr Whey protein ve ideal karbonhidrat kompleksi, L-Glutamin, Taurin ve Kreatin Monohidrat ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir.
Nutrend Gold Gain Son derece zorlu fiziksel aktivitelerden sonra öncelikle rejenerasyonu teşvik etmek için tasarlanmış bir supplement ürünüdür. Protein esas olarak peynir altı suyu protein konsantresi (WPC) ile temsil edilir ve karbohidrat kompleksi maltodekstrin, glikoz, fruktoz ve inülin içerir.

Mega Weight Gainer ne işe yarar?

Gold Gain 14 Mega Weight Gainer adından da anlaşılacağı üzere kilo ve hacim aldırıcı bir supplement olarak görev yapmaktadır.
Vücut geliştirme gibi kas gelişimi sporu yapanların özellikle Bulk dönemi olarak adlandırılan büyüme dönemlerinde yüksek oranda tercih ettikleri bir besin takviyesi olarak da bilinmektedir.

Nutrend Mega Weight Gainer Özellikleri

- Kas Kütlesinin Korunması ve yenilenmesi için ilave Bcaa ve L-Glutamin.
- Kas kütlesinin artışına yardımcı olmak ve performans artışı için ilave Kreatin Monohidrat.
- Vitaminlerce zenginleştirilmiş formül. (C, E, B1, B3, B5, B6, B12, Biyotin, Folik Asit).
- İçeriğindeki Whey Protein ve Amino asitler ile kasların beslenmesine yardımcı olabilir.
- Kilo/hacim ürünü.

Mega Weight Gainer Nasıl Kullanılır?

Nutrend Gold Gain 14 her supplement ürününde olduğu gibi tüketicinin amacı, beslenmesi, yaptığı spor ve kullandığı diğer gıda takviyelerine göre kullanım şekli ve dozajları değişiklik göstermektedir. Vücut Geliştirme sporu yapanlar büyüme amacıyla günlük 3 servis tükettikleri bilinmektedir. Nutrend Gold Gain ile ilgili forum sitelerinde yapılan yorum ve önerilere bakıldığı zaman bazı kullanıcıların spor esnasında enerji ve güç kazanımı için antrenman öncesi ve sonrası kullandıklarını paylaşmaktadırlar.
Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çilek 3000 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çilek 3000 Gr Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çilek 3000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli