Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çikolata 3000 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRGMS

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çikolata 3000 Gr

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çikolata 3000 Gr %72 Karbonhidrat ve %14 Protein içeren formül ile üretilmiş kilo ve hacim aldırıcı supplement ürünüdür.
MASS GAIN 14, glikojen depolarını yenilemek için yoğun fiziksel aktiviteden sonra, ancak fiziksel aktivite talep etmeden önce son hafif yemekle aynı zamanda kullanılabilir. Daha iyi etkinlik için, bu ürün bir multivitamin kompleksi ile zenginleştirilmiştir.

Nutrend Gold Gain ne işe yarar?

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer kilo ve hacim kazanımı isteyen kişilerin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olabilecek bir formüle sahiptir.
Formülünde bulunan yüksek oranda ve kaliteli karbonhidrat sayesinde hem hacimsel büyümenizde hem de antrenman esnasında ihtiyaç duyulan artı kaloriyi sağlamanız noktasında etkili bir rol oynayacak komplek bir gıda takviyesidir.

Nutrend Gold Gain 14 Özellikleri

- Kas Kütlesinin Korunması ve yenilenmesi için ilave Bcaa ve L-Glutamin.
- Kas kütlesinin artışına yardımcı olmak ve performans artışı için ilave Kreatin Monohidrat.
- Vitaminlerce zenginleştirilmiş formül. (C, E, B1, B3, B5, B6, B12, Biyotin, Folik Asit).
- İçeriğindeki Whey Protein ve Amino asitler ile kasların beslenmesine yardımcı olabilir.
- Kilo/hacim ürünü.

Gold Gain Nasıl Kullanılır?

Nutrend Gold Gain amaca göre kullanım şekilleri mevcuttur. Klasik olarak antrenman öncesi ve sonrası birer servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.
Nutrend Gold Gain yorum, içeriği ve özellikleri dikkate alındığında vücut geliştirme gibi büyüme amaçlı spor yapanların 3 ana öğünden sonra birer servis tükettikleri yaptıkları paylaşımlarda mevcuttur.
Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çikolata 3000 Gr en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çikolata 3000 Gr Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer Çikolata 3000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli