• Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr Çikolata

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0015
  • Son K. Tarihi: 03-2020
  • 245,00 TL
      Havale ile: 232,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr %72 Karbonhidrat ve % 14 Protein içeren formül ile üretilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Nutrend Gold Gain Son derece zorlu fiziksel aktivitelerden sonra öncelikle rejenerasyonu teşvik etmek için tasarlanmış bir supplement ürünüdür. Protein esas olarak peynir altı suyu protein konsantresi (WPC) ile temsil edilir ve karbohidrat kompleksi maltodekstrin, glikoz, fruktoz ve inülin içerir.

MASS GAIN 14, glikojen depolarını yenilemek için yoğun fiziksel aktiviteden sonra, ancak fiziksel aktivite talep etmeden önce son hafif yemekle aynı zamanda kullanılabilir. Daha iyi etkinlik için, bu ürün bir multivitamin kompleksi ile zenginleştirilmiştir.

Karbonhidrat Nedir?

Karbonhidratlar vücut için en kolay enerji kaynağıdır. Bu sayede sporcuların performanslarına ve yenilenme süreçlerine önemli ölçüde katkıda bulunurlar. Ana besinler olarak karbonhidratlar içeren ürünler genellikle kilo aldırıcılar veya karbonhidrat konsantreleri olarak adlandırılır. Gainer lar, hızla kullanılabilen ve yavaş salınan enerji kaynaklarının bir kombinasyonunu, aynı zamanda kas kütlesini inşa etmek için temel olan belirli bir oranda proteinleri de içerir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Belirli beslenme amaçları için tasarlanmıştır. Çocuklar, hamile ve emziren kadınlar için tasarlanmamıştır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. Siroz ve böbrek problemi olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Progainer gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr Satın Al

Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:


Öğün Arası 1 Servis


Servis : 1,5 Ölçek 40 Gram
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.>%72 Karbonhidrat


> % 14 Protein


> Yüksek kalitede ham madde


> Aromalı
>

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler