• Nutrend Glutamine Powder300 Gr

Nutrend Glutamine Powder300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0017
  • Son K. Tarihi: 08-2019
  • 125,00 TL
      Havale ile: 118,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend Glutamine Powder300 Gr


Nutrend Glutamine Powder300 Gr Servis %100 saf kristal glutamin içeren formda dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.
Glutamin vücut kas sisteminin yaklaşık % 60 ını oluşturduğu için yoğun antrenman ve egzersiz esnasında ilk önce Glutamine kaynakları boşalır. Buda kas yıkımı, enerji kaybı ve protein sentezlemesini engeller. Kaybolan Glutamin kaynaklarının vücut tarafından yenilenmesi 6 gün gibi uzun bir sürece ihtiyacı olduğu için vücudun Glutamin desteğine ihtiyacı olur. Nutrend Glutamin serbest formda ve yüksek kalitede olduğu için özellikle kasların toparlanması ve iyileşme süresini hızlandırmak için sporcular tarafından tercih edilmektedir.

L-Glutamine, bir vücut geliştiricisinin takviyesinin çok önemli bir parçası olsa da, L-Glutamine sadece vücut geliştiriciler için değil, Glutamin, bağırsak işlevini sürdürmek ve bağışık yanıtı da desteklemek için gereklidir. Glutamin iskelet kasında sentezlendiğinde kan dolaşımına salınır ve böbrek, karaciğer ve ince bağırsak ile bağışıklık sisteminin hücrelerine nakledilir ve burada hayati bir rol oynar.

Glutamin, beyaz kan hücreleri tarafından kullanılır ve normal bağışıklık sistemi işlevine katkıda bulunur. Kendi istihsal glutamin üretimini yapamayacak kas israfı ve bağışıklık sistemi ile ilgili hastalıklar (kanser veya AIDS gibi) olan kişiler diğer amino asitlerle birlikte alınan glutamin takviyesinden yararlanabilir. Hastalanma ya da zayıf kas kütlesi kaybı, glutamin eksikliğinin potansiyel bulgularıdır.


Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?


Nutrend Glutamine Powder300 Gr Kas oluşumunu desteklemek ve protein eksikliğini tamamlamak için protein tozları, Glutamin, Bcaa larla beraber kullanılabilir.


Nutrend Glutamine Powder300 Gr Satın Al


Nutrend Glutamine Powder300 Gr kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal-Acıbadem ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Nutrend Micellar Casein 2250 Gr ve diğer Nutrend ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .


Olası Yan Etkileri Nelerdir ?


Nutrend Glutamine Powder300 Gr Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Nutrend Glutamine ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Saf ve serbest formda glutamin içermektedir. 


> Yüksek sindirim hızına sahiptir. 


> Kas yıkımını engeller ve toparlanmaya yardımcı olur. 


> Büyüme hormonu salgılanmasını tetikler. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler