Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr (NTRNCREAT)

5,00
Fiyat : ₺135,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 30
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08,2019

  • Havale %5 İndirim

    128,25 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr Servisinde 5000 mg yüksek kalitede kreatin içeren amino asit takviyesidir.

Kreatin organizmamızda doğal olarak oluşan bir maddedir. Kas kasılması için gerekli bir enerji kaynağıdır. Düzenli takviyesi, özellikle yoğun egzersizler sırasında kas performansını artırır.

Kreatin supplement olarak kullanıldığı zaman, kuvvet artışı ve vücut geliştirme için çok önemli bir amino asittir. Antrenman öncesi alımda performans artışı sağlayabilir. Son dönemde yapılan çalışmalar, antrenman sonrası protein ile birlikte alınan kreatinin, yenilenme sürecine giren vücutta toparlanamaya yardımcı olduğu gibi, protein sentezinide arttırdığını ortaya çıkarmıştır. Bundan dolayı bazı protein tozlarında kreatin bulunur.

Creatine Nedir?

Kreatin, insan vücudunda doğal olarak oluşan azotlu organik bir bileşiktir. Karaciğer ve böbreklerdeki amino asitler L-arginin, L-glisin ve L-metioninin katılımıyla oluşur. Kreatin, sözde "ani" enerji (kreatin fosfat - CP) kaynaklarının oluşmasında çok önemlidir. Ek kreatin kaslarınızdaki seviyelerini arttırır ve vücudun daha büyük "anlık" enerji stokları yaratmasına izin verir. Uygun takviye gücünüzü artıracak ve antrenmandan sonra iyileşmeyi kısaltacaktır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Siroz geçmişi olan kişilerin kullanması sakıncalıdır. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz. Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr Satın Al

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesi 1 Servis
Spor Yapılmayan Günler:

Sabah Kahvaltı Öncesi 1 Servis


1 Servis = 5 Tablet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Nutrend Creatine"?
>Saf Creatine Monohydrate


> Hizmet başına 5000 mg Kreatin> Yüksek yoğunluklu antrenmanlara destek


> Saf Aromasız
>


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MYTHPOWER ARGININE HCL

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Nutrend, Nutrend Creatine, Nutrend Creatine Monohydrate, Nutrend Creatine Monohydrate Creapure, Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500, Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr, Nutrend Creatine Monohydrate Creapure Gr, Nutrend Creatine Monohydrate 500, Nutrend Creatine Monohydrate 500 Gr, Nutrend Creatine Monohydrate Gr, Nutrend Creatine Creapure, Nutrend Creatine Creapure 500, Nutrend Creatine Creapure 500 Gr, Nutrend Creatine Creapure Gr, Nutrend Creatine 500, Nutrend Creatine 500 Gr, Nutrend Creatine Gr, Nutrend Monohydrate, Nutrend Monohydrate Creapure, Nutrend Monohydrate Creapure 500, Nutrend Monohydrate Creapure 500 Gr, Nutrend Monohydrate Creapure Gr, Nutrend Monohydrate 500, Nutrend Monohydrate 500 Gr, Nutrend Monohydrate Gr, Nutrend Creapure, Nutrend Creapure 500, Nutrend Creapure 500 Gr, Nutrend Creapure Gr, Nutrend 500, Nutrend 500 Gr, Nutrend Gr, Creatine, Creatine Monohydrate, Creatine Monohydrate Creapure, Creatine Monohydrate Creapure 500, Creatine Monohydrate Creapure 500 Gr, Creatine Monohydrate Creapure Gr, Creatine Monohydrate 500, Creatine Monohydrate 500 Gr, Creatine Monohydrate Gr, Creatine Creapure, Creatine Creapure 500, Creatine Creapure 500 Gr, Creatine Creapure Gr, Creatine 500, Creatine 500 Gr, Creatine Gr, Monohydrate, Monohydrate Creapure, Monohydrate Creapure 500, Monohydrate Creapure 500 Gr, Monohydrate Creapure Gr, Monohydrate 500, Monohydrate 500 Gr, Monohydrate Gr, Creapure, Creapure 500, Creapure 500 Gr, Creapure Gr, 500, 500 Gr, Gr,