• Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0007
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 135,00 TL
      Havale ile: 128,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr servis başına toplam 6000 mg Lösin, İzolösin, Valin ve 2,7 gr Glutamin içeren formüle sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Nutrend Bcaa formda aktif maddelerin bir kombinasyonunu içerir. Ürünün temel bileşenleri, temel dallı zincirli amino asitler L-lösin, L-izolösin ve L-valindir. Bu dallı zincirli asitlerin oranı L-lösin için 4: 1: 1'dir. BCAA MEGA STRONG POWDER, iskelet kas sistemindeki en bol amino asitlerden biri olan amino asit L-glutamin ile zenginleştirilmiştir.

Yoğun fiziksel aktivite sırasında, diğer önemli maddelerle birlikte bireysel amino asitlerin kaybı vardır. Amino asitler, her proteinin yapı taşlarıdır. Uygun bir protein proteini alımı, optimal bir amino asit aralığıyla birlikte, kas büyümesine katkıda bulunur.

Bcaa Nedir ?

Dallı zincirli amino asitler veya BCAAs, üç amino asit lösin, izolösin ve valin içerir. Bu amino asitler, et veya yumurta gibi diyet proteinde bulunabilir veya takviye edilebilirler. Dallanmış zincir amino asitler kas yapımındaki rolü için en yaygın şekilde kullanılır, egzersiz performansını arttırır ve egzersiz sonrası acıyı ve iyileşme süresini azaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr Özellikle sporcular için formüle edilmiştir. Değişik bir diyet yerine geçmez. Tavsiye edilen dozu aşmayın. Çocuklar, hamile veya emziren kadınlar için tasarlanmamıştır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın! Kuru bir yerde, 25 ° C'yi aşmayan ve doğrudan güneş ışığından uzak bir sıcaklıkta saklayın. Üretici, uygunsuz kullanım veya depolama nedeniyle meydana gelen hasarlardan sorumlu değildir. Ürün alerjen soya içerir. Ürün süt proteini izleri içerebilir. Nutrend BCAA Powder 4:1:1 500 gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr Satın Al

Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr Çek Cumhuriyetinde üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız datoptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman öncesinde/esnasında 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçinde 1 Servis


Servis : 1 Ölçek 10 Gr
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>4: 1: 1 amino asit oranı


> BCAA'nın yüksek içeriği - porsiyon başına 6000 mg> İlave tatlandırıcı içermez> L-glutamin içeriği yüksek

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler