• Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0001
  • Son K. Tarihi: 09-2020
  • 85,00 TL
      Havale ile: 80,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül yağın vücutta depolanmasını engellemeye destek olması, antrenman performansını geliştirebilmek ve aynı zamanda bağışıklık sistemini daha güçlü bir hale getirebilmek için Aspir yağı ve Yeşil çay dan formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

CLA, "Konjuge Linoleik Asit"
Conjugated Linoleic Acid'in tam olarak ne olduğunu açıklayalım. Linoleik asit en çok görülen Omega-6 yağ asidi olup, bitkisel yağlarda büyük miktarda bulunur ancak aynı zamanda diğer gıdalardaki az miktarda bulunur. Yani temelde, CLA hem çoklu doymamış yağ asidi türüdür hem de cis ve trans çift bağları vardır. Diğer bir deyişle, CLA teknik olarak trans yağdır, ancak birçok sağlıklı gıdada bulunan trans yağın doğal bir türüdür.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için L-Karnitin lerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül 16 yaşından küçük, hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin sadece doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Konjuge linoleik asit (CLA) kullanımı kan pıhtılaşmasını yavaşlatabilir. Kanama bozukluğu olan insanlarda morarma ve kanama riskini arttırabileceğinden bu kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit kullanımının şeker hastalığını kötüleştirebileceği düşünülmektedir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Kilo kontrolü sağlamak için üretilmiş gıda takviyesidir. İlaç değildir, tedavi, ya da teşhis amaçlı kullanılmaz.

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül Satın Al

Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül Nutrend ‘in tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend CLA 800 mg 60 Kapsül ve diğer Nutrend ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Yemeklerden Önce: 1 Kapsül
(Günde 3 Adet)


Servis = 3 Kapsül

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Aspir yağından elde edilen yüksek saflıkta CLA içermektedir.


> Yağ dokularının enerjiye dönüşümü ile enerji seviyesini arttırır.


> Yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.


> Sığır Jelatininden Yapılmıştır.


> Yeşil Çay ilaveli.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels
İndirim
17%

MythPower CLA 1250 Mg 99 Soft..

119,00 TL 99,00 TL