Nutrend Beef Protein 900 Gr (NTRNDBEF)

5,00
Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 30
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2020

  • Havale %5 İndirim

    170,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nutrend Beef Protein 900 Gr

Nutrend Beef Protein 900 Gr Servis başına 30,8 gram %100 hidrolize et proteini içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. Nutrend Beef Protein, zengin içeriğinin yanında creapure marka kreatin ve AAKG (Arjinin Alfa Ketoglutarat) içeriği ile zenginleştirilmiş formülü ile satışa sunulmaktadır.

Hidrolize% 100 sığır proteini, ana bileşeni kalori ve kolesterol düşük ve en düşük karbonhidrat seviyesi olan hidroBEEF TM marka malzemesidir. Nutrend Beef Protein diğer markalarda minimal olarak temsil edilen önemli esansiyel amino asitler L-metionin ve L-triptofan ile zenginleştirilmiştir.

Proteinler organizmada çeşitli işlevlere sahiptir. Bunlar, tüm hücrelerin yapısal bileşenleridir, katalitik etkilere sahiptir (çoğu enzim protein kökenlidir), antikorlar bağışıklık sisteminin bir parçası olduklarından ve diğer şeylerin yanı sıra, hormon formunda organizmada düzenleyici bir kabiliyete sahiptirler. Bu sayede diyetin ana bileşenidir. Kaliteli protein diyetinin düzenli ve yeterli bir şekilde alınmasıyla kas kütlesi yeniden kurulur ve yeni kaslar oluşur.

Protein Tozu

Proteinler organizmada çeşitli işlevlere sahiptir. Bunlar, tüm hücrelerin yapısal bileşenleridir, katalitik etkilere sahiptir (çoğu enzim protein kökenlidir), antikorlar bağışıklık sisteminin bir parçası olduklarından ve diğer şeylerin yanı sıra, hormon formunda organizmada düzenleyici bir kabiliyete sahiptirler. Bu sayede diyetin ana bileşenidir. Kaliteli protein diyetinin düzenli ve yeterli bir şekilde alınmasıyla kas kütlesi yeniden kurulur ve yeni kaslar oluşur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Beef Protein 900 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Beef Protein 900 Gr Gıda takviyesidir. Dengeli ve düzenli beslenme programına alternatif olarak kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Kullanım talimatına uyunuz. Nutrend Beef Protein 900 Gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Beef Protein 900 Gr Satın Al

Nutrend Beef Protein 900 Gr Çek Cumhuriyetin de üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis


Servis : 2 Ölçek 35 Gram
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Nutrend Beef Protein"?
>Tek serviste 30,8 gr protein


> Düşük karbonhidrat ve şeker oranına sahiptir


> Serviste 1,5 gr kreatin

> Domuz katkısı bulunmaz.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MYTHPOWER ARGININE HCL

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.