• Nutrend Arginine 120 Kapsül

Nutrend Arginine 120 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nutrend Nutrition
  • Ürün Kodu:     NTRD0004
  • Son K. Tarihi: 06-2019
  • 69,00 TL
      Havale ile: 65,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Nutrend Arginine 120 Kapsül

Nutrend Arginine 120 Kapsül, her serviste 2,4 gr protein ve 2000 mg Arjinin içeren formül ile dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arjinin vücutta doğal olarak bulunur ve kas kütlesi, NOX ve güç artışına yardımcı olmasının dışında, büyüme hormonu üretimi, üreme organları fonksiyonu ve sperm kalitesini artttırmaya yardımcı olur.

Nutrend Arginine, servis başına 2,4 gr protein ve 2000 mg Arjinin içermektedir. Toplam 30 servistir. Vücut tarafından doğal olarak üretilen bir amino asit olan arjinin birçok faaliyette görev alır. En gerekli amino asitlerden biri olan arjininin temel görevi, büyüme hormonu olan STH üretimini sağlamak, NOX diye tabir edilen nitrik oksit artışını sağlayarak damarlardaki kan dolaşımını arttırmaktır. Bunun yanında arjinin sperm oluşumunu ve kalitesini destekler. Buna paralel olarak üreme organlarının fonsiyonunu arttırır.

Nutrend Arginine supplement içerdiği arjinin amino asitleri sayesinde Nitrik oksit miktarını arttırabilir. Bunun sonucunda kan damarları genişler ve kan dolaşım hızı artar. Bu şekilde sporcuların arjinin kullanımı performans artışını ve yenilenemeyi destekleyebilir.

Amino Asit

Her protein belirli bir amino asit aralığından oluşur ve her amino asit vücutta rol oynar. Bazı amino asitler belirli koşullar altında sağlıklı bir organizma tarafından oluşturulabilir, ancak diğerleri vücut tarafından yapılamaz. Vücudun üretemediği amino asitlere esas denir. Gıda veya gıda takviyelerinde düzenli olarak tüketilmelidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Arginine 120 Kapsül kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Arginine 120 Kapsül 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Nutrend Arginine gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Nutrend Arginine 120 Kapsül Satın Al

Nutrend Arginine 120 Kapsül Çek Cumhuriyetinde üretilip distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız datoptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman öncesinde 2 Kapsül
Yatmadan önce 2 Kapsül

Diğer Günler:

Kahvaltıdan sonra 2 Kapsül
Yatmadan önce 2 Kapsül

1 Servis = 4 Kapsül
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> % 100 Saf Arjinin içerir.


> Nitrik Oksit seviyesini yükseltir.


> Kas gelişimini-onarımını ve büyümesini sağlar.


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline AOL 120 Kapsül
MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız
İndirim
17%

MythPower Arginine Hcl & ..

119,00 TL 99,00 TL