Nutraxin Vitals Vitamin Max C-D-Zinc 60 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX037
Son Kullanma Tarihi: 02/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 109,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 109,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 2

Nutraxin Vitals Vitamin Max C- D- Zinc 60 Tablet

Nutraxin Vitals Vitamin Max C- D- Zinc servisinde (2 tablet) 1000 mg C vitamini, 1000 IU D Vitamini ve 10 mg çinko içeren bir formüle sahiptir.

Nutraxin Vitamin Max Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Vitals Vitamin Max C- D- Zinc yetişkinler için gıda takviyesi olarak günde 2 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin Vitals Vitamin Max Fiyat

Nutraxin Vitals Vitamin Max C- D- Zinc 60 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Vitals Vitamin Max 60 Tablet en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Vitamin Max C- D- Zinc 60 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Nutraxin Vitals Vitamin Max C-D-Zinc 60 Tablet Besin Bilgisi
Nutraxin Vitals Vitamin Max C-D-Zinc 60 Tablet Özellikleri Nelerdir
Nutraxin Vitals Vitamin Max C-D-Zinc 60 Tablet Neleri İçermez
Nutraxin Vitals Vitamin Max C-D-Zinc 60 Tablet Nasıl Kullanılır