Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250mg 60 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX028
Son Kullanma Tarihi: 03/2025

Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250 Mg 60 Tablet

Nutraxin Vitals Magnesium Citrate servisinde 250 Mg Magnezyum içeren tablet formda üretilip satışa sunulmaktadır.
Magnezyum, vücudun işlevi için çok önemli olan bir mineral olarak tanımlanabilir. Magnezyum, kan basıncını normal, kemikleri güçlü ve kalp ritmini sabit tutmaya yardımcı olur.
Magnezyum, insan vücudunda 300'den fazla enzim reaksiyonunda rol oynayan önemli bir mineraldir. Birçok işlevi arasında kas ve sinir işlevine yardımcı olmak, kan basıncını düzenlemek ve bağışıklık sistemini desteklemek yer alır.

Nutraxin Magnesium Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250 Mg 60 Tablet yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin Magnesium Citrate Fiyat

Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250 Mg 60 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Magnesium Citrate 250 Mg 60 Tablet en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Vitals Magnesium 250 Mg 60 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250mg 60 Tablet Besin Bilgisi
Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250mg 60 Tablet Özellikleri Nelerdir
Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250mg 60 Tablet Neleri İçermez
Nutraxin Vitals Magnesium Citrate 250mg 60 Tablet Nasıl Kullanılır